تناسب اندام و تغذیه, مراقبت و سلامتی, مقالات گروه بل

میانوعده های مقوی و گرانولا بار | چیابل

میانوعده

از دیگر میانوعده هایی که دانشجویان عزیز و کارمندان و دانش آموزان میتوانند مصرف نمایند و انرژی بسیاری در ازای سبکی و راحتی حمل و نقل آنها داشته باشند. چیابل و گرانولا بار های گرمی است که میتوانند یک احساس سیری طولانی مدت را داشته باشند.

چیابل مجموعه بلگروپ

را یا ساده یا با مغز های آجیلی در مقداری شیر یا آبمیوه در محل کار یا دانشگاه در لیوان ساده به مدت ده دقیقه در دمای محیط بگذارید. تا یک معجون عالی و سیر کننده را میل نمایید و انرژی بسیاری را برای رشد و هوش تان دریافت کنید.

گرانولابار  مجموعه بلگروپ

که میزان 40 الی 50 گرم آنبرا یک میانوعده عالی کفایت میکند. میتواند شما را با داشتن میزان جو دو سر پرک سیر کننده آن و به همراه مغز های آجیلی و عسل و شکلات ساعت ها تا ئعده اصلی شام و ناهار سیر نگه دارد. و به فیتنس و سلامت ارگان های بدن تان کمک کند.

سایر مواردی که به عنوان میانوعده معرفی میگردند در زیر توضیح داده ایم.

آسان مک برای میانوعده 

از زمانی که برای اولین بار آسان مک ساخته شد. مسئول پیشگیری از تعداد قابل توجهی از مرگ و میربوده است. بسیاری از تولید کنندگان سوپ و ماکارونی وجود دارند. که نسخه مایکروویو را ایجاد کرده اند که برای آن فقط به مایکروویو و آب نیاز دارد.

از آنجایی که هزینه زیادی ندارند و درست کردن آنها بسیار ساده است. برای مواقعی که خروج از خوابگاه برای شام یا ناهار یا میان وعده آخر شب غیرممکن است ، ایده آل هستند. چرا که میتوان در هر یک از آنها ، آنها را خورد.

در کمتر از پنج دقیقه این وعده های غذایی آماده میشوند. و در هر زمان معمولا خورده میشوند. در سراسر جهان یکی از بهترین میان وعده ها برای دانشجویان توصیه میشود.

ماست

زمانی که صحبت از ماست میشود. واقعا نمیتوانید اشتباه کنید. صرف نظر از اینکه میخواهید شیری از گیاهان یا حیوانات ، سبک کلاسیک یا یونانی مصرف کنید.

به تنهای میتوان ماست را مصرف کرد یا میتوان آن را با سایر مواد مانند موز، گرانولا، غلات ، انواع توت ها ، ترکیب کرد تا طعم بیشتری به فونداسیون بدهد.

برای افزایش تعداد وعده های میوه و ویتامین ها ، ماست یک راه عالی است که مصرف میکنید. که برای بدن شما هر دو مفید هستند و به پر کردن ظرفیت ذهنی شما میتوانند قبل یا بعد از روزهای طولانی مطالعه کمک کنند.

علاوه بر این برای صبحانه و برای دسر، پارفه های تهیه شده با ماست هم فوق العاده هستند. بنابراین مهم نیست چه زمانی از روز باشد ، همیشه میتوانید یک ماست خوب را انتخاب کنید.

ماست به همراه گرانولا که به ماست و گرانول معروف است یکی از ترکیبات عالی است. که میتوانید در محل کار یا در ماشین تان سرو نمایید. اگر هم مقداری میوه تازه به ترکیب تان اضافه نمایید بهترین میانوعده را تست خواهید نمود.

ماهی قرمز

در سراسرجهان میان وعده ای هستند. که مردم بیشتر از همه آن را با اجبار مصرف میکنند. آنها به عنوان میان وعده ای که پوزخند میزند شناخته میشوند.

ما میتوانیم اکثر به زمانی فکرکنیم که ماهی قرمز جزء استاندارد رژیم غذایی ما بود و برای آن دلیل محکمی وجود دارد. در مورد خوردن آنها بهترین و بدترین چیز این ات که مهم نیست چند مشت ماهی قرمز مصرف کنید، همیشه خود را متقاعد خواهید کرد. که فقط  یک عدد دیگر.

این هم یک مزیت و معایب خوردن آنهاست. به خاطر همین ، در بسته بندی تک نفره ایده خوبی است. که ماهی قرمز را تهیه کنید تا بتوانید شیدایی ماهی قرمز خود را به هر کجا که میروید با خود ببرید و از خوشمزه ترین میان وعده های دنیا که مصرف میکنید یادداشت کنید.

Oreo

بهترین کوکی پردازش شده که میتوانید پیدا کنید بدون شک Oreo است.

جدا از اینکه این کوکی ها به خودی خود یک میان وعده خوشمزه هستند. در تمام دوران ها به برخی از بهترین دستورالعمل ها در تمام دوران ها نیز راه پیدا کرده اند. و حتی طعم بستنی خود را نیز به دست آوردند. اورئوس ها دلپذیر و بینظیر هستند، چه آنهایی که در بسته های خانوادگی هستند. بخرید و چه تک نفره .

قلب بسیاری از دانشجویان را این ساندویچ های معروف کوکی به دست آورده است. و باید در هر آشپزخانه خوابگاهی موجود باشد.

همچنین در بین بهترین میان وعده ها Oreo برای دانشجویان قراردارد.

میوه خشک شده

شما باید نسخه های خشک شده بسیاری از انواع میوه ها و سبزیجات مانند گیلاس ، زغال اخته ، آناناس ، موز،کشمش ، زردآلو، انجیر و آلو را داشته باشید.

میوه های خشک به مخلوط های دنباله دار یک افزودنی هستند. و همینطور وقتی به تنهایی یا به عنوان یک میان وعده مستقل خورده شوند لذت بخش هستند. زیرا طعمی متفاوت با حالت طبیعی میوه ارائه میدهند.

یک میان وعده عالی و سالم میوه خشک است که در کنار آجیل ، شکلات ، یا هر چیز دیگری زیر نور خورشید میتوانید آن را میل کنید. میوه های خشک سرشار از طعم و فیبر هستند.

آب میوه / سس سیب برای میانوعده 

واقعا سس سیب خوشمزه است. همه چیز شفاف است. علاوه بر این به روش های مختلفی سس سیب را میتوان خورد. برخی از دستورالعمل های آب میوه و سس سیب حتی حاوی سبزیجاتی مانند کدوسبز ، وهویج هستند. تا مواد معدنی اضافی و ویتامین های مورد نیاز بدن برای رشد و نمو مناسب را فراهم کنند.

شکلات یا شکلات / پوست درخت

با خودتان صادق نیستید اگر میگویید هوس شیرینی ندارید. زیرا همه اینطور هستند.

اگر در مدرسه یک روز چالش برانگیز را سپری میکنید. برای گذراندن آن منطقی ترین روش این است که کمی بخوابید. مقداری شکلات بخورید و سپس به موضوع بعدی بروید.

نه تنها برای خوردن چیپس شکلات راحت است. بلکه اگر قصد دارید نوعی مخلوط آزمایشی درست کنید مفید است. میتوانید به راحتی شکلات چیپسی را پیدا کنید و از آنها در دستور پخت خود استفاده کنید.

شکستن تکه های شکلات میتواند یک فعالیت سرگرم کننده برای انجام با دوستان باشد و همینور میتوان از آنها برای تقسیم شکلات برای مصرف در طول زمان استفاده کرد.

انواع وسوسه انگیزی مانند : پرتقال ، نعناع ، کرن بری و حتی شکلات تخته ای وجود دارد که شامل Oreo در آنها میشود تا هرنوع هوس شیرینی را برآورده کند!

برای شیرینی رفع هوس شما نیازی به مصرف کالری زیاد ندارد.

آنها پوسته های مختلفی دارند که هر کدام شامل آجیل و دانه هایی است که برای مزه و طعم بیشتر با هم مخلوط میشوند و کالری زیادی ندارند ، به این معنا که خوردن یک میان وعده شیرین میتواند بدون احساس گناه ر مورد آن انجام شود.

همچنین برای دانشجویان یکی از بهترین میان وعده ها است.

سیب و موز

اگر چه انواع توت های تازه و داشتن انواع میوه ها حیاتی است ، اما خرید به یک باره بسیاری از محصولات تازه میتواند پر هزینه باشد.

میوه هایی که بیشترین مصرف را دارند سیب وموز هستند و به خاطر سازگاریشان معروف هستند.

با کره بادام زمینی ترکیب هر یک از این میوه ها یا نوع دیگری از کره آجیل انتخابی شما، جفت غذایی ایده آلی را ایجاد میکند و حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین است .

چه به تنهایی و چه با غلات موز بخورید ، ماست یا شیر ترکیب کنید ، خوشمزه است.

در بین کلاس ها بهتر است مقداری میوه برای خوردن بیاورید، چرا که تهیه آن آسان و طعم آن عالی و مفید است.

میانوعده مناسب برای ایجاد تمرکز بیشتر در دانشجویان

شکلات سیاه

مغز به گلوکز(قند) علاقه زیادی نشان میدهد به همین خاطر بدن را نباد از آن محروم کرد و یا اینکه در مصرف آن زیاده روی کرد.

برای برطرف کردن این نیاز دانشجویان میتوانند از شکلات سیاه استفاده نمایند که سرشار از تئوفیلین و تئوبرومین میباشد ، و این دو ترکیب موجب هوشیاری مغز و تحرک میشود و استرس را کاهش میدهد.

در شکلات کاکائو بیشتر، برای تمرکز دانشجویان موثرتر میباشد.

به همین دلیل شکلات سیاه 70 درصد کاکائو، برای دانشجویان انتخاب مناسبی میباشد.

چای سبز

سرشار از کاتچین میباشد چای سبز، که خواص آنتی اکسیدانی فراوانی دارد. اگر به میزان لازم و متعادل دانشجویان از این ماده استفاده کنند. سطح هوشیاری تمرکزشان بالا میرود و حافظه شان قوی تر میشود، همینطور چای سبز افسردگی و خستگی را از بین میبرد.

عسل

استرس و خستگ دانشجویان با طور شگفت انگیزی با مصرف عسل کاهش میابد. و سرشار از مواد معدنی مانند پتاسیم ، منیزیم ، ویتامین ها ، مس ، ویتامین B و C و آنتی اکسیدان ها میباشد که باعث افزایش تمرکزمیشود.

رزماری

رزماری به جریان خون در مغز به دلیل فلاوونوئیدهای موجود در خود کمک میکند. سعی کنند دانشجویان بر روی غذاهای خود بریزند ، زیرا باعث تقوت حافظه میشود.

آجیل

میانوعده مناسب برای تقویت حافظه ی دانشجویان

میوه های خشک

میوه های خشک چون زینک بوده و انرژی زا هستند. سرشار از مواد معدنی و املاحی هستند. کمبود روی یا زینک باعث عوارض بر حافظه میشود. و دقت دانشجویان را کاهش میدهد. در هنگام میل کردن صبحانه و یا به صورت میان وعده بهتر است. در روز تعدادی میوه خشک نوش جان کنید. زیرا میوه خشک سلول های مغز یا نرون ها در آمادگی بالایی قرار میگیرند.

برای تقویت حافظه ، بهترین انتخاب های دانشجویان ، زردآلوی خشک، کشمش ، گردو، بادام ، فندق و… می باشند.

ماهی های چرب

سرشار از امگا3 میباشند. ماهی های چرب ، که برای فعالیت درست نرون ها الزامی میباشد و در تقویت حافظه دانشجویان نقش اساسی دارند.

بنابراین در تاریخ زمان امتحانات دانشجویان سعی داشته باشید. ماهی هایی مانند : قزل آلا، ماهی آزاد، ماهی ساردین و… مصرف کنید.

دل و جگر

در بدن آهن موجود باعث میشود اکسیژن بهتر به مغز برسد و تمرکز دانشجویان بالا برود. و دل و جگر سرشار از آهن میباشد. اما دانشجویان علاقه زیادی متاسفانه به دل و قلوه و جگر نشان نمیدهند. و در صورت جایگزین از اسفناج و عدس استفاده کرد.

مغز به تنهایی 20درصد از انرژی که بدن از طریق غذا به دست می آورد استفاده میکند. زمانی که به مغز عناصر لازم به اندازه کافی نرسد. سلول های عصبی یا نرون ها خوب فعالیت نمیکنند و باعث تضعیف حافظه میشوند.

پیشنهاد مجموعه بلگروپ برای میانوعده 

در نهایت پیشنهاد ما محصولات سلامت محور ساده و پیچیده با بسته بندی عالی در مجموعه بلگروپ است که میتوانید از قسمت محصولات ما بازدید فرمایید و بهترین محصولات مد نظرتان را ثبت سفارش نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *