تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

گرانولا فیتنس | گرانولا لاغری

گرانولا

گرانولا را امروزه همه میشناسند یک محصول آجیلی غله ای قدرتمند که خواص بیشماری دارد. اینکه گرانولا را به چه منظور به آن نگاه میکنید و از کجا میشناسید موردی که بعدها به آن میپردازیم. اما مسئله مهمتری اینجا وجود دارد که گرانولا را به چه منظور خریداری میکنید. با توجه به خواصی که از گرانولا میدانیم موضوع خرید آن بسیار پیچیده میشود.

میخواهید لاغر شوید؟

میخواهید چاق شوی و اضافه وزن پیدا کنید؟

رشد کنید؟

میخواهید یک مسئله جسمی را درمان کنید؟

میخواهید زمان درمان و  رسیدن به اهداف تان را کوتاه کنید؟

و خیلی از موارد دیگر که در کنار آن به گرانولا فکر میکنید و سعی میکنید آن را داخل سبد تغذیه قراردهید.

یکی از انواع گرانولاهایی که در بازار باب شده است. گرانولا فیتنس است

گرانولایی که به شما کمک میکنید سریعتر از آن چرا که فکرش را بکنید. به وزن ایده آل تان برسید.

گرانولا

گرانولا فیتنس چیست؟

گرانولا فیتنس با ترکیبات منحص و جذابی که دارد تمامی ورزشکاران را به تکاپو می اندازد تا هر چه سریعتر برای استفاده از آن در دوران تمرین قبل و بعد از تمرین را امتحان کنند و چه بسیار افراد ورزشکاری که این محصول تخصصی را به عنوان پایه کمک کننده به فعالیت هایشان موثر دانسته اند

ترکیبات گرانولا فیتنس چیست؟

در گرانولا فیتنس از مواد تغذیه ای اختصاصی استفاده شده است که زیر نظر متخصصان تغذیه و مربیان خبره ورزشی انتخاب و ترکیب شده است.

در این نوع گرانولای مخصوص ترکیبات زیر وجود دارد که به نسبت خاص از آنها استفاده شده است

جو دو سر پرک

عسل

تخم کدو

مغز بادام درختی

دانه کینوا

چیاسید یا دانه چیا

سیب خشک

تخم کتان

ادویه های بدون نمک

چرا تخم کدو در گرانولا فیتنس استفاده میشود؟

تخم کدو دارای خواص بی شماری در زیبایی های یوست و مو و همچنین ارگان های داخلی بدن است. از آنجایی که ممکن است در فعالیت های بدنی مربی تصمیم بگیرد یک رژیم سخت را در کوتاه مدت بگیرید تا به وزن و اندام ایده آل تان برسید حتی در بدن سازی هم زود به نتیجه برسید. این تخم کدو کمک میکند تا پوست و مو در شرایط فوق الذکر دچار آسیب های ناگهانی و جبران نا پذیر نشود. لکه های پوستی. جوش های صورت و بدن. شل شدن پوست. ریزش مو. عدم درخشندگی. شوره و موخوره سر و …. از جمله عارضه هایی است که در نتیجه ورزش های سنگین و رژیم های کوتاه مدت سنگین برای بدن به وجود می آورد که متخصصان  با انتخاب این تخم از این عوارض اجتناب ناپذیر جلوگیری شود.

خواص کلی تخم کدو شامل موارد ذیل است.

تخم کدو برای مو

خواص تخم کدو برای پوست

کنترل کلسترول

مشکلات مثانه و مجاری ادرار

تنظیم قند خون

برای مردان

پروستات

برای زنان

برای پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی

و . . .

 

خواص تخم کدو برای لاغری و رژیم فیتنس

با وجود خواص بیشماری که این تخم کدو در رژیم های لاغری دارد. حتما این دانه در رژیم های غذایی افراد گنجانده میشود. وجود این دانه در رژیم های کاهش وزن با  مغذی بودن از فیبر ، پروتئین ، اسید های چرب اشباع نشده سبب شده تا با فیبر بالایی که دارد موجب حس سیری بالا در حجم کم و کاهش اشتهایی را به دنبال داشته باشد.

 

کالری تخم کدو چقدر است ؟

اگر به میزان 28 گرم از این ماده غذایی را وزن کنید متوجه میشویم که 151 کالری را در ظرف خود انرژی داریم که از چربی و پروتئین آن به دست می آید. اما به طور کلی تخم کدو دارای این ارزش غذایی است :

تخم کدو حاوی چه مواد مغذی است ؟

7 گرم فیبر دارد

5 گرم کربوهیدرات دارد

7 گرم پروتئین دارد

13 گرم چربی دارد که 6 گرم آن امگا 6 است و برای ورزشکاران بسیار مهم است

18 درصد از نیاز به ویتامین ک بدن را برطرف میکند

33 درصد نیاز روزانه فسفر را تامین میکند

42 درصد منگنز نیاز روزانه بدن را تامین میکند

37 درصد منیزیم نیاز روزانه بدن را تامین میکند

23 درصد نیاز روزانه به آهن را تامین میکند

14 درصد زینک مورد نیاز بدن

19 درصد مس مورد نیاز بدن را برای یک روز تامین میکند

تخمه کدو علاوه بر موارد بالا حاوی مقادیر بالای آنتی‌اکسیدان‌ها و اسیدهای چرب اشباع‌نشده، پتاسیم، ویتامین ب 2 یا همان ریبوفلاوین و فولات است.

با توجه به خواصی که برای تخم کدو گفته و موضوعات مختلف دیگر که میتوان بر روی این تخم کدو مطالعه و پژوهش کرد کمااینکه متخصصان علم تغذیه و رژیم درمانی و مربیان ورزشی انتخاب بهینه و کار سازی را طبق تحقیقاتشان انجام داده اند تا در این نوع گرانولا از این تخم به صورت پر رنگ تر از سایر دانه ها استفاده شود.

گرانولا فیتنس کلید تمامی نکات درمانی و رژیمی را در باشگاه ها در خود جای داده است و به یک محصول منحصر به فرد تبدیل شده است.

یک نکته مهم دیگر در این نوع گرانولا عدم استفاده از نمک است

 

چرا در گرانولا لاغری یا همان گرانولا فیتنس از نمک استفاده نمیشود؟

مصرف بالای نمک بیشتر از حد مورد نیاز بدن در یک شبانه روز سبب پرفشاری خون و در نتیجه افزایش وزن میشود. نمک چون سبب جذب و حفط آب در بدن میشود سبب افزایش وزن و ورم میشود.

به دنبال مصرف بالای نمک در شبانه روز و فعالیت بالای این ماده غذایی به عنوان یون های کلر و سدیم و حفظ آب و کم تحرکی افزایش وزن و چاقی اتفاق می افتد. لذا میزان مصرف نمک طبق مصوب سازمان خوار و بار جهانی FAO بایستی کمتر از 6 گرم در طول شبانه روز باشد که این میزان در ایران بالای 15 گرم است. که این عامل سبب شده به ورزشکاران در ارائه این محصول کمک شایانی در تغییر سبک زندگی به روش سلامت محوری ایجاد شود.

در رژیم های لاغری و حتی در رژیم های افزایش وزن میزان نمک باید کنترل شود و نسبت به میزان کالری دریافتی روزانه میبایست مقداری از آن کالری را بسوزانید و تحرک داشته باشید در این صورت بدن با رفتار های شگفت انگیز خود شما را برای یک دوره سلامتی به قید و شرط آماده میکند.

در نوع گرانولای فیتنس ما به دنبال تناسب اندام و اصلاح سبک زندگی هستیم. از ادویه هایی در این گرانولا استفاده کرده ایم تا بتواند جلو میزان اضافی مواد غذایی دریافتی روز را کنترل کند. مثلا اگر در یک میانوعده از نمک استفاده کرده اید در میانوعده بعدی به هیچ عنوان نمک در قالب کلروسدیم وجود نداشته باشد. گرانولا فیتنس بر پایه تحرک تولید شده است

گرانولابار

گرانولا فیتنس یا همان گرانولا لاغری بر پایه تحرک تولید شده است

در کنار این گرانولا اگر باشگاه میروید متوجه تغییرات بزرگ و قابل درکی میشوید، سم زدایی خون و سیستم گوارش از جمله این اتفاقات است که در حین این دو فعالیت و انتخاب صحیح  به عنوان اولین اتفاق شگرف برایتان به وجود می آید در ادامه کنترل چربی خون و کلسترول خون و همچنین قند خون از اتفاقات بزرگی است که در دومین قدم در نتیجه استمرار در تکرار و تمرین وتغذیه سالم برایتان به وجود می آید.

در نهایت در کمتر از زمانی که حتی فکرش را هم نمیکردید به خواسته خود خواهید رسید. لذا پیشنهاد میکنیم حتما در کنار گرانولا فیتنس ورزش و تحرک و پیاده روی روزانه را داشته باشید تا بدنی سالم و خوابی راحت داشته باشید و اگر به منظور خاصی این محصول را برای لاغری یا افزایش وزن ایده آل انتخاب کرده اید شما را در زمان کمتری به نتیجه دلخواه تان خواهد رساند.

 

در گرانولا فیتنس از شکر استفاده نمیشود؟

یک جنبه بسیار مهم و عالی که گرانولا فیتنس دارد عدم استفاده از مواد قندی مستقیم در ساختار است. اگر قند یا شکر قهوه ای یا سفید به تنهای و به صورت مستقیم و کریستالی در گرانولا استفاده شود نه تنها ادعای کنترل قند خون را از بین میبریم بلکه ممکن است قند خون بدن را تشدید کند و نیاز به هرمون انسولین افزایش پیداکند.

در همه ترکیبات گرانولا اصل را بر این بگذارید که میخواهید ماده غذایی را مصرف نمایید که خاصیت درمانی دارد و با آن میخواهید یک عارضه مثل چاقی یا دیابت یا فشار خون یا لاغری مفرط و … را درمان کنید. در اینجا دیگر قضیه فرق میکند وقتی تصمیم گرفته اید یک ارزش را به بدن خود وارد کنید دیگر به دنبال این نمیروید که با یک چیز بی ارزش دیگر آن را از خواص بالقوه خود دور کنید.

عسل خاصیت درمانی دارد و از بسیاری از بیماری ها حتی دیبات جلوگیری میکند به نظر شما میتوانید شیرین کننده ای طبیعی و ارگانیک را جایگزین عسل پیدا کنید؟

برای افرادی که میخواهند گرانولا فیتنس را در خانه درست کنند چیشنهاد میکنیم حتما از عسل در ترکیب خود استفاده کنند و از قند و شکر قهوه ای  حتی دوری کنند.

گرانولا

گرانولا لاغری از کجا بخریم ؟

برای خرید گرانولا لاغری با عنوان گرانولا فیتنس میتوانید در همین سایت به دو صورت پکیج یا تک محصولی خریداری نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت درب منزل خود تحویل بگیرید. پس از ثبت سفارش شما همکاران ما با شما تماس گرفته و طریقه مصرف و ارسال و مشاوره رایگان در مورد پکیج لاغری را به شما توضیح خواهند داد.

2 دیدگاه در “گرانولا فیتنس | گرانولا لاغری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *