تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

گرانولا شکلات تلخ + خرید گرانولا بار شکلاتی | قیمت گرانولا بار شکلاتی

گرانولای شکلاتی را همه دوست دارند. اما کودکان این نوع گرانولا را با شیر در صبحانه یا در میانوعده بسیار بیشتر دوست دارند. هر کجا حرف از شکلات میشود. کسانی که عاشق شکلات هستند. به هیجان می افتند. این ماده مغذی و پر خاصیت را در مجموعه بلگروپ در ترکیب با سایر مواد گرانولا استفاده نموده ایم. و در کنار آن از مغز فندق هم استفاده نموده ایم. تا همگی از طعم بی نظیر این گرانولای شگفت انگیز به وجد بیایند.

نکته حائز اهمیت اینجاست که میخواهیم مغز فندق را در کنار شکلات استفاده کنیم. دلایل استفاده فندق و شکلات را در مقاله قبلی خرید گرانولا شکلاتی + طرز تهیه گرانولا بار شکلاتی توضیح داده ایم. اما میخواهیم در اینجا در مورد ترکیب شکلات و فندق در گرانولا را بررسی کنیم.

چرا فندق در گرانولا شکلات تلخ استفاده می شود؟

گرانولا شکلات تلخ  در نگاه بسیاری از ما در جمع بهترین طعم ها از شکلات قرار دارد. خیلی از دوستداران شکلات، ترکیب این دو را به عنوان یک طعم بی نظیر می شناسند. البته گرانولا شکلات تلخ  بیشتر آن طعم دلنشین خود را در فضای سفره صبحانه ها جستجو کرده است. جایی که هر عاشق شکلاتی همراه با یک شکلات صبحانه با طعم فندق صبح خود را آغاز می ‌کند.

شکلات فندقی در جمع بهترین طعم ها از شکلات

شاید بتوان عمده شهرت گرانولا شکلات تلخ را در طعم بی نظیر شکلات فندقی از برند مشهور نوتلا در نظر گرفت. احتمالاً همگی نوتلا را می ‌شناسیم. یک برند مشهور شکلات سازی که همراه با محصول پرآوازه ای که دارد، بسیار شناخته شده است. شکلات فندقی با حضوری پر رنگ در شکل و شمایل یک شکلات صبحانه جذاب است که خودش را محبوب کرده است. شکلات دوست که باشید، از این ترکیب لذت خواهید برد. لکن ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چرا فندق در شکلات استفاده می شود؟

گرانولا

ایده گرانولا شکلات تلخ از کجا آمده است؟

اگر فکر می‌ کنید که شکلات فندقی  با آن طعم جذاب و هیجانی ای که دارد، مخلوق ایده های خلاقانه انسان مدرن است، اندکی اشتباه می ‌کنید. قدمت اولین ایده ‌ها در ساخت شکلات فندقی را باید تا حداقل دو قرن پیش در پس تصمیم کاخ نشینان پادشاهی فرانسوی ‌ها که در آن زمان به شدت جنگ طلب بودند، جستجو کنید.

اولین ایده ها در ترکیب شکلات و فندق را محصول جهان گشایی شخص ناپلئون می ‌دانند. البته این داستان بیشتر شبیه به افسانه است و گویا شخص ناپلئون در ساخت شکلات فندقی چندان هم دخیل نبوده است. اصل ماجرا در خلق شکلات فندقی محصول جنگ‌ های گسترده ‌ای بوده که ناپلئون به راه انداخته بود. چرا که روح جهانگیری ناپلئون در دوره شکوه پادشاهیش تجارت فرانسه را در یک منگنه اقتصادی سنگین قرار داد. به طوری که دیگر هیچگونه تجارت قدرتمندی با فرانسه از جانب کشور های متخاصم صورت نمی ‌گرفت. این موضوع باعث اختلال در صنعت شکلات سازی استان پیامونته در کشور ایتالیا شد. ماجرایی که باعث افزایش چند برابری در قیمت شکلات آن هم در سراسر اروپا گردید.

اما شکلات سازان حرفه ای ایتالیایی دست به کار شدند و خیلی زود همراه با ایده ای خلاقانه بازار شکلات اروپا را سر و سامانی دادند.

ایده آنها خیلی هوشمندانه بود. آنها فندق را با کاکائو در آمیختند و بعد متوجه شدند که با چه طعم بی نظیری بازی می کنند. این شکلات جدید بسیار خوشمزه بود. البته خوشمزه بودن جای خود را داشت، شاید مهمترین دلیل در پذیرش هیجان انگیز این شکلات جدید در نزد مردمان آن روز های ایتالیا، به دلیل وفور مواد اولیه آن بود.

در ساخت شکلات فندقی نیاز به فندق داشتند. میوه ‌ای که در سرزمین ایتالیا به وفور یافت می‌ شود. با همه این تفاصیل داستان مفصلی از اولین ایده ‌ها در خلق شکلات فندقی مطرح شده است؛ اما هرگز نمی ‌توان محبوبیت و مقبولیت بالای این شکلات را در همان سال‌ های ابتدای قرن ۱۸ میلادی خلاصه کرد. چرا که جنگ‌ های ناپلئونی پایان یافت و اقتصاد و تجارت اروپا رونق همیشگی خود را گرفت. رونقی که حالا با حضور پر رنگ شکلاتی جدید خوشمزه تر شده بود.

حال که در مورد تاریخچه ترکیب فندق با شکلات را درک کردیم حال میخواهیم در گرانولا این ترکیب بی نظیر را امتحان کنیم. گرانولا شکلات تلخ با مغز فندق ترکیبی مهندسی شده بر اساس ذائقه مشتریان و دوستداران گرانولا شکلاتی تولید شده است تا بتوانیم بهترین محصول را در مجموعه بلگروپ عرضه کنیم.

برای خرید گرانولا شکلات تلخ اینجا کلیک کنید.

گرانولا

گرانولا شکلات تلخ همراه با فندق در دنیایی از خلاقیت هایی شیرین

از وقتی که فندق راهش را در کنار کاکائو پیدا کرده است، انواع ایده های خلاقانه برای داشتن مدل های متنوع از گرانولا شکلات تلخ نیز مطرح شده است. هر زمانی، در هر جایی از این دنیا، هر شکلات ساز و یا شیرینی پزی به نوعی خواسته است تا با این ترکیب دلنشین بازی کند و ایده هایی خلاقانه داشته باشد.

مانند

 

شکلات فندقی در دنیایی از خلاقیت هایی شیرین

برای این منظور از انواع فندق استفاده می ‌کنند. و مدام در تلاش هستند. تا این ترکیب را همراه با روش های گوناگون از شکلات داشته باشند. از فندق ‌های روکش شده با شکلات تا انواع شکلات های شیرین و تلخ محصول برند های گوناگون، همگی در این داستان خوشمزه نقش بازی می کنند.

البته اگر شما هم به عنوان یک علاقه ‌مند به این ترکیب می خواهید. جدا از تولیدات کارخانجات شکلات سازی و کیک پزی گرانولا شکلات تلخ خودتان را داشته باشید. بهتر است در مقدمات کار نوع فندق را درست انتخاب کنید. فندق شور که به عنوان یکی از عناصر اصلی آجیل‌ ها شناخته می ‌شود. مناسب برای ساختن گرانولا شکلات تلخ  نیست. برای این منظور لازم است تا همراه با فندق شیرین باشید. یک فندق خام که به راحتی می توانید. در هر بازاری پیدا کنید. ایده خوبی در داشتن فندق شیرین مورد نظر ما می باشد.

ترکیب پایه در تمام ایده ها همراه با ساخت گرانولا شکلات تلخ ، حضور کاکائو و فندق در کنار یکدیگر است. برای این کار لازم است تا فندق شیرین از حالت خام درآید. به این صورت که فندق را همراه با ترکیبی از آب و شکر آنقدر می جوشانند تا تفت داده شود. به این ترتیب فندق شیرینی که مناسب برای مقدمات ساخت گرانولا شکلات تلخ می باشد تهیه خواهد شد.

باقی کار خیلی پیچیده نیست. کافیست فندق های شیرین شده خود را در داخل مقداری از شکلات ذوب شده بغلتانید. به همین راحتی نمونه ‌های ساده ‌ای از گرانولا شکلات تلخ و گرانولا بار شکلاتی را خواهید ساخت. ماجرایی که در سطح کارخانجاتی که با شکلات کر میکنند به مقدار بالا همه روزه انجام می شود.

شکلات فندقی هایی که در صنعت تولید میشوند کدامند و گرانولا شکلات تلخ چه سهمی از تولید در ایران دارد ؟

نیازی نیست تا برای هر بار خواستن شکلات فندقی دست به کار شوید. و این طعم بی نظیر را در بطن آشپزخانه خانه خود تهیه کنید. البته اگر تا این اندازه خوش‌ ذوق هستید. که می ‌خواهید شکلات فندقی را همراه با شور آشپزی خود تجربه کنید. جای خوشحالی است. لکن برای رسیدن به یک شکلات فندقی خیلی هم خودتان را به دردسر نیندازید. چرا که در سطح بازار انواع کارخانجات هستند. که با بهترین ایده ها مدل های گوناگون از شکلات فندقی را تهیه می ‌کنند.

مانند شکلات فندقی شونیز که نمونه کلاسیک و البته بسیار خوش طعمی از این نوع شکلات را برای شما تداعی خواهد کرد. و یا شکلات فندقی فرمند که از یک برند اصیل در تهیه ترکیبات بر پایه کاکائو می آید. شکلات فندقی کارخانجاتی مانند شیرین عسل و میلکا نیز از جمله نمونه ‌های بسیار هیجان انگیز بازار هستند.

گرانولا

شکلات فندقی های بازار کدامند؟

با این همه اگر در تکاپوی خرید شکلات فندقی هستید، احتمالاً در سطح بازار با نمونه ‌های خارجی نیز مواجه شوید. خیلی ها علاقه دارند تا این شکلات رویایی را همراه با تجارب جهانی مزه کرده باشند. همین ایده است که فروش شکلات فندقی از برند های خارجی را در کنار برند های مطرح داخلی قرار داده است. البته شما که می خواهید با این طعم بی نظیر باشید و برای این منظور چندان توجهی هم در قیمت شکلات فندقی نمی کنید، دلیلی هم وجود ندارد که نخواهید محصولات برند های گوناگون را تجربه کنید. این تجربه ها مانند آن است که بخواهید سلیقه شکلات ساز های جهانی را داشته باشید. در این بین یقینا همراه با خرید شکلات فندقی از برند های گوناگون، متوجه جایگاه مطلوب تولیدات داخلی در عرصه خلق این طعم بی نظیر خواهید شد.

لذا در ادامه برای آن دسته از دوستانی که از شکلات فندقی هایی که در صنعت تولید میشوند. برای صبحانه استفاده میکنند. خواهشمندیم یا شکلات فندقی خود را خانگی با روش های طرز تهیه ساده شکلات فندقی درست کنند. که هم ارگانیک است. و هم میزان قند و شکر آن را میتوانید تنظیم کنید. استفاده کنید.

در محصولات مختلف گرانولا و گرانولا بار نیز میتوانید. این دو ترکیب شکلات و فندق را امتحان کنید که یک اتفاق و طعم بی نظیر را به وجود میآورد.

گرانولا شکلات تلخ و گرانولا بار شکلاتی را در مجموعه بلگروپ به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی تولید شده است. را ثبت سفارش نمایید. تا در سریع ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

گرانولابار

قیمت گرانولابار شکلاتی و گرانولا شکلات تلخ

استعلام قیمت و خرید این محصولات متنوع را میتوانید. در مجموعه بلگروپ و همین سایت انجام دهید. به گونه ای که مشاوران ما در واتس آپ و تماس تلفنی با شما در تماس هستند و پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان خواهند بود. قیمت گرانولا بار شکلاتی را برای هر 50 گرم در بازه قیمتی 25 هزار تومان تا 35 هزار تومان در سال اخیر میباشد. و برای گرانولا شکلات تلخ بسته قیمت های مواد وارداتی در نوسان 30 الی 40 هزار تومان بیشتر از قیمت سال گذشته میباشد.

لذا برای اطمینان از قیمت ها و خرید آسان تر در همین سایت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *