تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

گرانولا در سالاد | خواص روغن زیتون بی بو در سالاد

گرانولا های جذاب مجموعه بلگروپ را در انواع سالاد نیز میتوانید استفاده کنید. سالاد هایی که پیشنهاد میشود در آنها از گرانولا استفاده کنید شامل

 • سالاد کاهو
 • سالاد اسفناج
 • سالاد ایتالیا
 • سالاد اندونزی
 • سالاد های گرم
 • انواع سالاد های گرین همراه با روغن زیتون و آبلیمو

چرا گرانولا در سالاد استفاده کنیم؟

برای داشتن یک زندگی سالم و بدون انواع بیماری ها و عوارض داروها و حذف مواد غذایی غیر استاندارد میشود در غذا ها تنوع و خلاقیت ایجاد کرد. گرانولا ترکیبی است که با همه غذاهای سرد و گرم و انواع دسر ها و تنقلات دیگر سازش بالایی دارد.

تقویت قوای جسمانی و تقویت تمامی ارگان های بدن از روی ترکیبات مهندسی شده گرانولا را میتوان کسب کرد.

اگر سالاد خوار هستید و انواع سالاد ها را دوست دارید گرانولا مغز دار مانند انواع گرانولا ها

گرانولا سوپرایز

گرانولا شکلات تلخ

فیتنس

گرانولا گرین

در سالاد مورد علاقه تان به اندازه یک الی دو قاشق اضافه کنید تا بهترین سالاد عمرتان را میل کنید.

گرانولا در سالاد اسفناج

همانطور که میدانید در سالاد اسفناج که بیشتر از بیبی اسفناج ها استفاده میشه همراه با کرنبری و گردو و پنیر موزارلا میتوانید از گرانولا سوپرایز یا گرانولا فیتنس به جای تمامی موارد کرنبری و پنیر موزارلا و گردو  استفاده کنید و از خوردن آن در کنار سس سالاد تان لذت ببرید.

گرانولا در سالاد اندونزی

همانطور که میدانید در سالاد اندونزی تردی و نرمی مواد تشکیل دهنده آن به خصوص استفاده از سس فراوان و کالباس یا فراورده های گوشتی دلخواه وجود دارد اگر میخواهید گرانولا با ترکیبات تردش را در این سالاد استفاده کنید میبایست در حین درست کردن سالاد تان گرانولا را هم در سالاد و سس مخلوط کرده و تا زمان سرو که معمولا چند ساعت وقت بدهید تا طعم سس و مواد و ترکیبات گرانولا خوب ترکیب شود. گاها افراد سالاد شیرین دوست ندارند برای همین میتوانید گرانولا را  در هنگام سرو به سالاد تان اضافه کنید تا فقط خواص بی نظیر  و طعم مجزای آن را دریافت کنید.

در مورد اصلاح سالاد اندونزی از نوع غیر سالم آن با حذف فراورده های گوشتی و سس مایونز آن نظر را برای عموم باز گذاشته ایم افرادی که میخواهند این نوع سالاد را اصلاح نمایند میتوانند به دنبال جایگزینی کامل سس مایونز به یک سس گرم دست ساز همراه با روغن زیتون بی بو و آبلیمو ادویه ها و … و فراورده های گوشتی به یک منبع پروتئینی طبیعی مانند سینه مرغ یا ماهی یا منبع پروتئینی گیاهی مانند کینوا و … بگردند.

گرانولا در سالاد ساده کاهو و سالاد ایتالیا

اگر سالاد کاهوی شما تنها از سبزیجات و سس مخصوص روغن زیتون بی بو و آبلیمو تازه و مقداری عسل یا شیره و ادویه مخصوص سالاد تشکیل شده میتوانید برای بالقوه تر کردن و خوشمزه تر کردن سالاد تان از یک الی دو قاشق به ازای هر نفر گرانولا سوپرایز یا گرانولا فیتنس و یا گرانولا گرین استفاده کنید و از طعم سالاد بی نظیرتان لذت ببرید.

گرانولا در سالاد گرم

سالاد های گرم که از مواد پروتئینی مرغ و گوشت و ماهی تشکیل شده به همراه سبزیجات آبپز یا گریل شده را با گرانولا دلخواه تان تزئین و بالقوه کنید. تنها کافی است بعد از آماده سازی سالادتان از مقداری گرانولا در هنگام سرو استفاده کنید.

نکته حائز اهمیت در انواع سالاد ها سس آنها میباشد حتی الامکان سعی کنید از روغن زیتون بی بو و آبلیمو و ادویه های مخصوص سبزیجات خشک و تر در تهیه سس هایتان استفاده کنید و گامی به سمت حذف سس های صنعتی و به خصوص سس مایونز بردارید چرا که این سس ها در رژیم های سلامت محوری و تغییر سبک زندگی ناسالم به سالم جایگاهی ندارند.

بیایید در اینجا بیشتر در مورد روغن زیتون بی بو در انواع سس های سالاد های گرانولا یی بدانیم

چقدر درباره روغن زیتون بی بو و بی طعم می دانید؟

یکی از متداول ترین روغن های گیاهی روغن زیتون می باشد. این روغن یک چربی مایع است که از زیتون به دست می آید. درخت زیتون در مکان های خاص با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی مناسب، رشد خواهند نمود. این میوه مزایای فوق العاده ای را در بر خواهد داشت. مصرف این روغن ها در بسیاری از کشورهای دیگر نیز رواج خواهد داشت. برخی از کشورها نیز با توجه به خصوصیات ویژه در این محصول ،اقدام به تجارت آن خواهند نمود. سه گیاه اصلی در غذاهای مدیترانه ای توجه افراد را به سمت خود معطوف داشته است.

این گیاهان عبارتند از گندم ،انگور و زیتون . شواهد بسیار زیادی حاکی از آن است که این گیاه تاثیرات بسزایی بر روی سلامت افراد خواهد داشت. برخی از کشورهای موجود به عنوان یکی از تولیدات اصلی از این روغن ها استفاده خواهند نمود. کشورهایی مانند ترکیه ،ایتالیا، یونان، مراکش و اسپانیا به تولید مرغوب و بی نظیر این محصولات مشغول هستند. روغن های مرغوب و ایده آل، خصوصیات برجسته ای در بر دارند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت :

خصوصیات برجسته در روغن زیتون مرغوب :

برخی از خصوصیات در این محصولات، آنها را به یک محصول ارگانیک و مرغوب مبدل خواهد نمود. در برداشتن این خصوصیات سبب برجستگی آنها در بازار رقابتی خواهد شد. امروزه شاهد تولید این محصول به طور گسترده ای هستیم. اما تمام کالاهای موجود در بازار از کیفیت برجسته ای برخوردار نیستند. اما روغن زیتون مرغوب دارای چه ویژگی هایی خواهد بود ؟

 • روغن زیتونی مرغوب است که اسیدیته آزاد نداشته باشد، هرچه میزان اسیدیته آزاد در این روغن ها کمتر باشد، کیفیت و مرغوبیت آنها نیز بیشتر خواهد بود.
 • روغن هایی که از رنگ روشن برخوردار هستند، تصفیه و پالایش شده و سپس به بازار عرضه می شوند. اما روغن هایی که دارای رنگ تیره تری هستند، کلروفیل بالاتری نیز خواهند داشت.
 • شرایط اقلیمی و آب و هوایی هر منطقه نیز تاثیرات بسزایی بر روی کیفیت این محصولات خواهند داشت. برخی از محصولات که در شرایط اقلیمی مناسبی رشد و نمو داشته اند، کیفیت برتری را نیز در بر خواهند داشت. در مقابل محصولاتی که از شرایط مساعدی برای رشد برخوردار نبوده اند، کیفیت و مرغوبیت ایده آلی را در بر نخواهند داشت. در کل شناخت کیفیت و مرغوبیت این محصولات کار بسیار سخت و تخصصی می باشد.
 • در شناخت مرغوبیت روغن زیتون ،می توان از بوی آن نیز کمک گرفت.
 • روغن هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند؛ اغلب از بوی سیب یا از بوی سبزی برخوردار خواهند بود. اگر بوی فلزی از این محصولات به مشام شما برسد،یعنی این روغن ها از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند. اما شرکت bell اقدام به ارائه ی محصولات بی بو نموده است .این محصولات با خصوصیات فوق العاده از جمله محصولات مرغوب و باکیفیت به شمار می روند. در روغن های بی بو ، روغن زیتون بکر و مرغوب طی برخی از فرآیندهای شیمیایی به صورت کامل خنثی شده و با کیفیت بسیار بالا و عدم برخورداری از بو مورد استفاده ی گروه خاصی از افراد قرار خواهد گرفت.

مزایای استفاده از روغن زیتون بدون بو :

مصرف این نوع از روغن ها برای بسیاری از افراد سخت و مشکل می باشد. برخی از افراد حساسیت های بسیار بالایی به استفاده از این محصولات به دلیل برخورداری از طعم و بوی متفاوت خواهند داشت. مصرف این محصولات برای این گروه از افراد بسیار دشوار خواهد بود. بسیاری از برندها برای رفع این مشکلات، اقدام به استفاده از فناوری های نوین در این راستا نموده اند. خنثی کردن این محصول به معنی از بین بردن طعم بد و بوی نامناسب آنها می باشد. با در نظر گرفتن این موارد، استفاده از این محصولات برای کلیه افراد بسیار ایده آل و قابل توجه خواهد بود.

معایب استفاده از روغن زیتون بدون بو :

تمامی محصولات موجود دارای مزایا و معایبی برای بدن خواهند بود. این محصول نیز با توجه به مزایای فراوان و برخورداری از انواع مواد معدنی و ویتامین ها ،معایبی نیز خواهد داشت. زمانی که از فناوری های نوین برای خنثی کردن این محصول ،استفاده می شود، برخی از ترکیبات موجود در این محصول خواص خود را از دست می دهند. از این رو نمی توان شاهد تاثیرات فوق العاده ی این محصول بر روی قلب باشیم.

کاربردهای روغن زیتون بدون بو و طعم :

 • کاهش وزن:

استفاده از این محصول به دلیل برخورداری از مواد معدنی فوق العاده و ویتامین های مناسب، نقش موثری در کاهش وزن خواهد داشت. استفاده از این محصول در رژیم های غذایی بسیار مفید و سودمند خواهد بود. یکی از مهمترین موارد استفاده از آنها ،استفاده به عنوان چاشنی سالاد خواهد بود.

 • کنترل کلسترول خون :

وجود کلسترول بد در خون، سبب بروز بسیاری از مشکلات در بدن افراد می گردد. مشکلات قلبی و عروقی ، مشکلات گوارشی و … از جمله مهمترین معایب وجود کلسترول بد در بدن می باشد. استفاده از این محصولات ،تاثیرات فوق العاده ای بر روی کنترل کلسترول خون در بدن خواهد داشت.

 • پیشگیری از بروز سرطان :

ترکیبات موجود در این محصول به راحتی با رادیکالهای آزاد مبارزه نموده و سبب از بین رفتن آنها می گردند. از این رو استفاده از این محصول در پیشگیری از بروز برخی از سرطان ها نقش چشمگیری خواهد داشت.

 • تقویت و سلامت پوست و مو :

از ترکیبات موجود در این محصول ،می توان به انواع مواد معدنی و ویتامین هایی اشاره نمود که نقش موثری در سلامت پوست و مو خواهند داشت. ویتامین E از جمله ویتامین هایی می باشد که سلامت پوست افراد را نیز در بر خواهند داشت.

راهنمایی برای خرید محصولات بلگروپ :

پس از کسب اطلاعات کامل از فواید استفاده از این محصول، اغلب افراد برای خرید این محصولات، اقدامات فراوانی را انجام خواهند داد. برندهای بسیار زیادی اقدام به تولید محصولات سلامت محوری نموده اند. شرکت دانه های ارگانیک بهراد یا همان مجموعه بلگروپ یکی از برندهای تولید کننده ی مرغوب و اصیل این محصولات خواهد بود. این برند با استفاده از مواد اولیه ارگانیک و مرغوب برای تولید یک محصول مرغوب و بی نظیر در تلاش بوده است. فروش اینترنتی محصولات سلامت محوری یکی از گام های هدفمند برای کسب رضایت مشتری خواهد بود. افراد می توانند به راحتی برای خرید یک محصول فوق العاده و مرغوب از سایت فروش اینترنتی بلگروپ اقدام نموده و یک خرید بی نظیر را تجربه نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *