تناسب اندام و تغذیه, مراقبت و سلامتی, مقالات گروه بل

گرانولا در بدنسازی | گرانولا در بارداری و رژیم لاغری

از آنجایی که تمامی گرانولا های تولید شده مجموعه دانه های ارگانیک بهراد ارگانیک بوده. و از هیچگونه ماده نگهدارنده ای در انها استفاده نشده بهترین پیشنهاد سلامت محوری و تغذیه ای خواهد بود. که خانم های باردار و بدنسازان عزیز میتوانند از آنها استفاده بکنند.

گرانولا در بارداری

در مرحله ای از  زندگی خانم ها بسیاری از قوای جسمی بدن مادر صرف رشد و نمو جنینی میشود. که میبایست در مدت زمان کوتاهی نزدیک به 9 ماه رشد کند و نوزادی سالم در حدود 3.5 کیلوگرم حد نورمال تولد نوزاد به دنیا بیاید. اینجا ما با دو موجود زنده طرف هستیم. که در بسیاری از موارد سالم و سلامت بودن نوزاد در مراحل رشد و غربالگری بسیار پر اهمیت تر از مادر یا خانمی که جنین را در شکم خود نگهداری میکند نشان میدهد.

در صورتی که نباید اینطور باشد تا زمای که ما مادری سالم نداشته باشیم.

نمیتوانیم کودکی سالم داشته باشیم. چه بسیار کودکانی که در بدو تولید زردی و یرقان دوران نوزادی را دردناک تجربه کرده اند. و چه بسیار کودکانی که با دیابت یا همان قند خون به دنیا میایند. و چه بسیار کودکانی که با نارسایی و ضربه های جبران ناپذیر ریه و معده و کبد و تیروئید و ضعف بینایی و استحکام استخوان ها و …. به دنیا می آیند.

همه این موارد نه تنها درد و رنج و نگرانی و ناراحتی خانواده های جوان مارا تحت شعاع قرار میدهند بلکه هزینه های قابل توجهی را نیز باید صرف کنند تا کودکشان سالم و بدون عیب و نقص به حیات خود ادامه دهد رشد کند و به هدف هایش در زندگی برسد.

مادران قشر ضعیف جامعه ما هستند. چرا که از سلامت و بدن خود برای رشد و تولد کودکان مایه میگذراند. که ما باید بیشترین توجه را به انها داشته باشیم.

گرانولا در زمان بارداری بهترین تقویت کننده قوای جسمی و استخوانی و همچنین خونسازی برای مادر و جنین است. که باید بیشتر به ان توجه کنیم با توجه به اینکه بسیاری از مادران خطرات ناشی از بارداری را برای تولد نوزادشان به جان میخرند. که این خطرات شامل :

 • پوکی استخوان در سنیین بالاتر
 • کم خونی
 • دیابت حین بارداری
 • دیابت در سنین بالاتر
 • اضافه وزن
 • چروک های پوستی و ترک های پوست
 • ضعف بینایی
 • رفلاکس معده و ضعف معده و صفرا
 • و …

لذا بیشترین تمرکز بر روی تغذیه مادر قبل از بارداری ، حین بارداری و بعد از زایمان در هنگان شیردهی باید صورت بگیرد.

مادر سالم کودکان سالم وجامعه سالم و آینده ای روشن را برای دنیا را رقم میزند.

از سری محصولاتی که یک مادر در این دوران از زندگی خود (بارداری و شیردهی) میتوان به محصولات سلامت محور و ارگانیک اشاره کرد. چرا که نباید مادر از محصولات صنعتی و دارای نگهدارنده و افزودنی استفاده کند. مادر نباید از مواد غذایی که ارزش غذایی کمی دارند استفاده کند.

علاوه بر سلامت روح و روان مادر میبایست سلامت جسم و جان مادر برای گذر از این دوران سخت و دشوار فراهم باشد.

گرانولا

گرانولا در بارداری و شیردهی

گرانولا سرشار از سلامتی و زیبایی و مقوی برای زمان بارداری و شیردهی مادر است. علاوه بر کمک به فعالیت های گوراشی در این دوران با توجه به وزن و حجم گرفتن کودک در ماه های آخر میتواند فواید زیر را برای مادر و جنین نیز داشته باشد.

 • رفع کم خونی مادر
 • رفع مشکلات تراکم استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
 • سیستم گوارش سالم برای خود و جنین
 • شادابی و سرزندگی مادر و جنین
 • رفع دیابت حین بارداری
 • سلامت پوست و موی مادر و جنین
 • حفظ وزن ایده آل مادر و جنین
 • و . . .

بهترین پیشنهاد ما برای مادران باردار و جنین داخل شکم شان گرانولا سوپرایز آجیلی و گرانولا شکلات تلخ است. چرا که نه تنها از این طریق از دانه های آجیلی و مغذی در این دوران با قیمت بهتر استفاده میکنند. بلکه سایر خواص و مواد معدنی و ویتامین های زیادی را نیز دریافت میکنند. و همچنین در مورد شکلات تلخ مرغوب استفاده شده در این نوع محصول که برای خانم ها تجویز میشود میتوانند بهترین پیشنهاد است.

گرانولا در دوران شیرهی

گرانولا بهترین گزینه برای تنقلات دوران شیردهی مادر است. چرا که پس از زایمان زیبایی پوست و مو مادر و جنین و همچنین اندام مادر بسیار حائز اهمیت خواهد بود. لذا مادرانی که در این دوران از این ماده مغذی برای میانوعده خود استفاده میکنند. نه تنها پر شیری برای کودک خود را تجربه خواهند کرد. بلکه میتوانند رژیم سلامت محور و لاغری خود را نیز دنبال کنند.

اگر باشگاه میروید گرانولا بهترین میانوعده قبل و بعد از باشگاه تان است.

گرانولا برای خردسالان

حتی مادرانی هستند که برای کودک نیز از گرانولا برای صبحانه یا میانوعده استفاده میکنند. به شما قول میدهیم با مصرف این ماده غذایی سالم و ارگانیک کودکی نخبه و باهوش را بزرگ خواهید کرد. که میتوانید خیالتان برای آینده تحصیلی و دانشگاهی اش راحت باشد.

گرانولا را چگونه به خردسالان بدهیم ؟

گرانولا را شیر یا ماست نرم کنید ، میتوانید آن را میکس کنید و مانند فرنی به کودک دلبند تان بدهید. میتوانید همراه با شیر بجوشانید و میکس کنید . این بهترین ماده غذایی آماده ارگانیکی است که سریع و راحت و در دسترس قرار میگیرد.

گرانولا

گرانولا در بدنسازی

اگر میخواهید وی پروتئین و وی آلبومین های موجود در داروخانه ها را کمتر مصرف کنید. اگر میخواهید در کنار عضله سازی تان سم زدایی اندام های شکمی و پهلو را انجام بدهید. بهترین گزینه را انتخاب کرده اید گرانولا یک ترکیب ارگانیک سالم و مقوی که میتواند شما را به هدف تان برساند. به نظرشما عضله سازی به چه قیمت؟ وقتی عوارض پروتئین های صنعتی را نمیدانیم، وقتی در مصرف آنها افراط میکنیم. تا خودمان را برای مسابقات جهانی و بین المللی برسانیم. بیایید بیشتر در مورد سلامت مان حساس تر باشیم.

یک پیشنهاد سازنده برای دوستانی که باشگاه میروند و بدنسازی انجام میدهند گرانولا فیتنس است. گرانولایی کاملا تخصصی و پر بازده که به شما کمک میکند. شما را به اهداف ایده آل تان برسید و تنوعی در مصرف تنقلات در میانوعده ها و وعده های خود داشته باشید.

گرانولا در رژیم لاغری

اگر همچنان بر روی رژیم لاغری خود مصمم هستید. و دنبال انگیزه بیشتر برای لاغری تان هستید. و یا حتی رژیم تان را آغاز کرده اید تمامی دغدغه هایتان را به ما در میان بگذارید. مشاوره تغذیه و رژیم محور در 24 ساعت شبانه روز میتواند به شما یک انگیزه یا امید را برایتان به همراه داشته باشد. تا بتوانید به ایده آل وزنی و ذهنی خود برسید.

چرا که گاهی ذهنتان در گیر لاغری هست. اما عملا برای آن هیچ اقدامی نمیکنید یا اقدامتان به صورت زیکزاکی است. که تنها خود و اطرافیان تان را خسته میکنید. و به هدفتان نمیرسد و در آخر دست به دامن روش های فیزیکی و پزشکی برای پیکر تراشی و ساکشن چربی و … میشوید.

مجموعه بلگروپ علاوه بر مشاوره رایگان سلامتی و در اختیار قرار دادن کتابچه های تغذیه ای سالم و طی یک برنامه مدون تغذیه ای شما را به رویای همیشگی یک همراه در کنارتان میرساند. بلکه پکیج های لاغری حاوی محصولات متنوع را نیز به شما ارائه میدهد. تا برای تغذیه ای که تجویز میشود. دنبال فروشگاه ها و مراکز فروش متنوع در شهرتان نروید. آن را کامل و جامع درب منزل تان دریافت نمایید.

یکی از کالاهایی که در این پکیج وجود دارد. گرانولا است که برای رژیم لاغری تان تجویز شده است. ما تا رسیدن به ایده آل وزنی تان کنارتان هستیم. گرانولا در رژیم لاغری پایه ثابت میانوعده های شما است. چه در همان روزهای اول و چه تا روزی که میخواهید وزنتان را حفظ کنید. پکیج های لاغری بلگروپ حاوی محصولاتی است. که طبق برنامه به شما داده میشود مصرف مینمایید. و شما را در کمتر از زمان مد نظرتان راضی و خشنود میکند.

چرا که اصول رسیدن به لاغری و تناسب اندام چیزی نیست. جز :

 • اراده و انگیزه قوی برای اولین قدم که برای این مهم ما کنارتان هستیم.
 • ورزش و تحرک کافی در طول روز
 • تغذیه سالم و سم زدایی کامل بدن ( خون و اندام های گوارشی )
 • مصرف محصولات ارگانیک و مخصوص لاغری

گرانولا

حال گرانولا را از کجا بخرم؟

گرانولا را میتوانید در فروشگاه های ارگانیک فروشی ، آجیل فروشی ها و حتی قنادی ها نیز تهیه نمایید اما باید دقت کنید. که گرانولا را برای چه میخواهید ؟ اگر برای سلامتی و رژیم تان میخواهید خریداری کنید. حتما از یک ارگانیک فروشی تهیه کنید. یا از سایت هایی که محصولات ارگانیک را برایتان فراهم میکنند. و مطمئن باشید که ارگانیک و بدون مواد افزودنی شیمیایی است. در همین سایت نیز میتوانید تا هر چه تعداد میخواهید خریداری نمایید. تا اسرع وقت درب منزل تان در سراسر ایران که باشید ارسال گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *