تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

گرانولا برای مغازه | گرانولا و تاریخچه غلات صبحانه

برای خرید انواع گرانولا و گرانولا بار و اوتمیل میتوانید از مجموعه بلگروپ از بهترین قیمت و کیفیت بسته بندی راحت خریداری نمایید. چرا که بهترین خدمات و ارسال را مجموعه بلگروپ به همراه دارد. در همین سایت از قسمت تماس با ما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تاریخچه غلات صبحانه

در عهد باستان در اروپا غلات صبحانه به اشکال مختلف به صورت وعده غذایی صرف میشدند. و به صورت تجاری در سده 19 میلادی توسط شرکت های آمریکایی به شکل امروزی ارائه گردید.

مصرف غلات صبحانه در بارداری

میتوان به تامین مواد مغذی از خواص خوردن غلات صبحانه اشاره کرد. که برای زنان باردار ضروری است. در دوران بارداری ، همانگونه که میدانیم ، مادر باید مواد مغذی مورد نیاز جنین را تامین کند.

راهی عالی ، خوردن غلات صبحانه است. تهیه کردن آن نیز آسان است.

غلات صبحانه یا کورن فلکس

بیشتر ما که غلات صبحانه را با نام تجاری کورن فلکس میشناسیم. از اواخر قرن نوزدهم وارد برنامه غذایی کسانی شد که اهل گوشت خوردن نبودند. و در واقعیت سبزی خوار بودند. کشورهای اروپای شمالی و روسیه ، آمریکا جز اولین کشورهایی بودند. که به صورت بسته بندی این محصول را به تولید انبوه رساندند. و در اختیار مردم کشورشان قرار دادند.

هر چند در آغاز راه تولیدش که این محصول طرفداران چندانی نداشت. اما طولی نکشید که اروپایی ها و آمریکایی ها به خاطر در دسترس داشتن یک صبحانه بی دردسر و ساده استقبال گرمی از آن کردند. بیشتر غلات صبحانه با شیر خنک مخلوط و خورده میشود. اما آن را با ماست یا آب هم برخی از اروپایی ها ترکیب میکنند. و حتی مردم یونان بعضی وقت ها غلات صبحانه را درون شیر میریزند. و آن را به خاطر طعم دلخواهشان چند دقیقه میجوشانند.

در حقیقت فرم حجیم شده غلات صبحانه غلاتی مانند گندم ، ذرت ،جو یا برنج است. این محصولات در کارخانه هایی که تولید میشوند. به صورت جداگانه بلغور غلات مختلف را با هم چرخ میکنند. و خمیر آن را تحت فشار قرار میدهند. تا هوادار و حجیم شود و حالت شکنندگی به خود بگیرد. به طوری که وقتی آن را در دهان قرار میدهیم و میجوییم. صدای شکستن آن را بشنویم.

در بازار بیشتر غلات صبحانه ای که وجود دارند. از بلغور ذرت و آرد تهیه شده اند. و هر چند که از تولید این محصول بیشتر از یک قرن در آمریکای غربی میگذرد. اما خوردن آن در بین مردم کشورمان تنها چند سال است که مرسوم شده است.

گرانولا

شیر منبع عالی کلسیم برای کودکان

برای کودکان ، شیر منبع عالی کلسیم است. همانطور که میدانیم. برای رشد جسمی و مغزی کودکان به کلسیم نیاز دارند. به نظر میرسد که کودکان به هر حال شیر را دوست ندارند. و از خوردن آن خسته میشوند. در این مورد میتواند به شما غلات صبحانه کمک کند. چرا که میتوانید در کنار غلات صبحانه در رژیم غذایی کودکان شیر را نیز بگنجانید.

با غلات صبحانه  شیر ، نسبت به شیر تنها ، برای کودکان طعمی جدید و متفاوت دارد. میتوانید برخی از میوه های مورد علاقه کودکان مانند انگور، توت فرنگی ، یا کیوی را به آن اضافه کنید. غلات صبحانه و شیر، در طول روز انرژی کودکان را تامین میکند.

مهمترین فایده غلات صبحانه

مهمترین و اولین فایده غلات صبحانه ، آماده کردن و مصرف سریع و آسان آن است. از سوی دیگر، خیلی از بچه ها تحت هیچ شرایطی حاضر نمیشوند صبحانه بخورند اما زمانی که چشمشان به این خوراکی جذاب ، خصوصا انواع شکلات آن می افتد ، دیگر در برابر صبحانه نخوردن نمیتوانند مقاومت کنند و فورا سمت میزغذا می آیند! اصلا هدف از تولید این محصول ، راستش را بخواهید هم دسترسی آسان و جلب نظر افراد بد غذا و مخصوصا بچه ها به صبحانه بوده است.

در مورد فواید غلات صبحانه ، دکتر عزیزی هم میگوید : این محصولات سرشار از ویتامین ها و کربوهیدرات و پروتئین و املاح هستند. برای تولید غلات صبحانه تمام مواردی که به کار میروند ، مغذی هستند و اگر کودک شما علاقه ای به خوردن صبحانه ندارد ، میتوانید او را به صبحانه خوردن با این محصولات خوشمزه علاقه مند کنید. در ضمن غلات صبحانه چون معمولا همراه با شیر مصرف میشوند ، میتوان ۀن را به عنوان یه وعده مغذی و کامل به جای صبحانه محسوب کرد.

اما این را فراموش نکنید که توصیه ما همیشه به مصرف صبحانه است و اگر فردی برای تهیه صبحانه وقت لازم را نداشت و یا اینکه فرزندش واقعا برای خوردن صبحانه معمولی بدقلی کرد ، میتواند سراغ غلات صبحانه برود وگرنه جایگزین کردن کامل این محصول به جای صبحانه ، اصلا مورد تایید و تاکید ما نیست.

بهترین غلات صبحانه

اگر در فروشگاه ها سری به قفسه فروش غلات صبحانه بزنید ، میبینید که انواع و اقسام آنها با افزودنی های مختلف و غنی شده با ویتامین ها و املاح متفاوت و طعم ها در دسترس هستند.

در این باره اگر در سبد خریدتان دوست دارید هرازگاهی غلات صبحانه را بگنجانید ، بهتر است انواع غنی شده آنها را بخرید تا برای خوردن محصول مغذی تری را در دسترس داشته باشید.

با آهن یا انواع ویتامین ها خوردن محصولات غذایی غنی شده برای همه افراد و علی الخصوص بچه ها بسیار مفید است . اما همین غنی سازی ، این نکته را فراموش نکنید که باعث بالا رفتن کالری محصولات غذایی میشود. بنابراین بهتر است در مصرف این محصولات همانطور که گفته شد حد اعتدال را رعایت کنید تا دچار اضافه وزن نشوید.

بین انواع غلات صبحانه غنی شده آنهایی که با فیبر غنی شده اند ( به وسیله افزودن سبزیجات یا میوه ها) برای افراد چاق نسبت به سایر محصولات بهتر هستند زیرا سبب تسریع کارکرد سیستم گوارشی میشوند! اگر در اثر خوردن غلات صبحانه دوست ندارید دچار اضافه وزن بشوید این را هم فراموش نکنید که باید این محصولات را با شیر کم چرب و بدون شکر بخورید و تا میتوانید از خوردن انواع کاکائویی آنها که سرشار از انرژی هستند خودداری کنید.

گرانولا

حال که با غلات صبحانه آشنا شدید بیاید تمرکز مان را ببریم بر روی گرانولا و انواع آنها

گرانولا و گرانولا بار ها

ترکیباتی هستند که خیلی بیشتر از اسم و محتوایشان برای شما فایده دارند میزان دریافت واحد های غذایی روزانه را برای مواد آلی که میبایست دریافت نمایید همه و همه را در این ترکیبات شگفت انگیز کامل دریافت مینمایید و دیگر نیازی به مکمل های تغذیه ای ندارید.

گرانولا برای صبحانه

این محصول وقتی همراه با مغز ها و میوه خشک و دانه های پر محتوا قرار گیرد دیگر یک گرانولای ساده نیست بلکه یک ترکیب پر انرژی و مقوی را برای صبحانه یا میانوعده میل میکنید که نظیر ان را در هیچ کجای مواد غذایی های مشابه یا نا مشابه ندیده اید و چه بسا یک تنوع میباشد بلکه کودکان بهانه گیر نیز آن را بسیار دوست دارند.

گرانولا بار برای صبحانه

در صبح هایی که با عجله میخواهید از خانه به محل کار یا بیرون عزیمت کنید و وقت برای میل صبحانه ندارید میتوانید یک بسته از گرانولا بار با اوزان 40 تا 60 گرم را همراه داشته باشید آنوقت میفهمید که خوردن همین گرانولابار با یک شیر تتراپک یک نفره یا شیر روزانه یا شیر کاکائو یا حتی آبمیوه چقدر میتواند انرژی و توان کار و فعالیت را به شما تزریق کند. تنها کافی است آن را یکبار امتحان کنید و به دوستان تان معرفی کنید آنوقت میفهمید که همه دوستان موافق با نظر شما خواهند بود.

اوتمیل برای صبحانه

اگر صبح ها ورزش میکنید یا باشگاه میروید یا پیاده روی ساده در طول خیابان های خلوت اطراف منزلتان دارید پیشنهاد میکنیم ترکیب اوتمیل فراوری شده مجموعه بلگروپ را در کمتر از دقیقه تهیه کنید تا یک اوتمیل جذاب و زیبا و پر انرژی و سالم را بعد از فعالیت های جسمانی تان داشته باشید و از حس سلامتی و سبکی و سبک زندگی تغییر یافته تان لذت ببرید.

گرانولا

خرید غلات هایی بر پایه جو دو سر پرک مانند گرانولا و گرانولابار و اوتمیل در مجموعه بلگروپ

برای خرید ترکیبات چند بعدی و پر محتوای گرانولا و گرانولا بار و حتی اوتمیل فراوری شده در همین وبسایت اقدام نماید و از تخفیف های ویژه ما و قیمت های بهینه بهره ببرید.

برای خرید عمده از محصولات بر پایه غلات با ما در تماس باشید و از قسمت تماس با ما با مشاوران تغذیه ای و فروش ما سفارش خود را ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *