تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

گرانولا برای ایام امتحانات دانش آموزان

کمتر از 10 سال است که در ایران بر روی این محصول کار شده است. چرا که بسیاری از سرمایه داران به دنبال سود و مدت ماندگاری بالای محصولات خود هستند. نیاز نیز در بازار ایران وجود نداشته است. لذا کمتر به سمت تولید ارگانیک و سالم این محصول بوده اند. گرانولا

همچنین تهیه مواد اولیه ای که از خارج از کشور وارد میشود. نیز نیاز به صرف وقت و هزینه بالا میشود تقاضا برای تولید در نظام سرمایه داری کشور کاهش یافته. و از طرفی با توجه به اینکه قیمت تمام شده بالای این محصول نسبت به وارداتی بودن تمامی مواد اولیه آن بوده است. تقاضا برای عموم کاهش یافته است.

به گونه ای که چندین شرکت کوچک و تولید خانگی هم اکنون در حال تولید این محصول هستند. و بازار ابتدایی آن در ایران تنها برای ورزشکاران بوده است. در صورتی که اینطور نیست. در شرکت نو بنیان دانه های ارگانیک بهراد با علم به این محصول که همه میتوانند از این محصول به عنوان ترکیب میانوعده یا وعده اصلی استفاده کنند. متخصصان زیادی دور هم جمع شده اند تا به صورت تخصصی ترکیبات مختلف را با در نظر گرفتن جداول ارزش غذایی شان ایده پروری کنند. و به محصول بالقوه و با ارزشی برسند.

دوستان و همکاران ما در مشاغل خانگی یا در کارگاه های کوچک در حال تولید این محصول با ترکیبات مختلف هستند. که برای هر گروه خاصی از افراد طرح ریزی شده است.

در شرکت دانه های ارگانیک بهراد 4 نوع گرانولا طراحی شده است. که به خانواده گرانولابل موسوم شده اند.

علاوه بر اینکه در این شرکت گرانولا ها تولید میشوند بر روی محصولات سلامت محور و ارگانیک نیز تمرکز شده است. تا با تغذیه صحیح و سبک زندگی سالم جامعه ای سالم و عاری از انواع بیماری ها سرطان ها و ضعف های ایمنی بدنی داشته باشیم.

خط مشی شرکت بر اساس سالم پروری ، سلامت روح و جان و هدف محوری بنا شده است. و از همکاران و دوستانی که در این راه ما را یاری میکنند کمال قدر دانی را داریم.

خانواده گرانولابل:

گرانولابل از 4 گرانولا مختلف تشکیل شده است. که میتواند به شما در انتخاب گرانولایی که مد نظرتان است بهترین پیشنهاد را بدهد.

  • گرانولا سوپرایز : گرانولایی آجیلی و پر مغز که میتواند دسر ها و میانوعده ها و حتی وعده های شما را پرخاصیت تر کند. محدودیت سنی و جنسی را در بر نمیگیرد.
  • گرانولا گرین : گرانولایی که مخصوص افرادی که از هر گونه محصول حیوانی و مشتقات آن به دور هستند. تا به یک تناسب اندام و روحیه قوی تر از آنچه که هستند برسند.
  • گرانولا فیتنس : ورزش یک امر مهم در حیات بشر است. گرانولا فیتنس را بهانه ای کنید برای ورزش کردن. گرانولا فیتنس برای باشگاهی های عزیز طراحی شده که نسبت به فعالیت بدنی که دارند در قالب حجم باارزش مواد غذایی تناسب اندام نسبت به قد را به دست بیاورند.
  • گرانولا شکلات تلخ : برای کودکان و بچه هایی که میخواهد شیرینی بیشتری را دریافت کنند. و عاشق شکلات هستند. بیایید بهترین نوع شکلات و خاصیت ان را در نظر بگیرید. تا اینکه آن را ارزان برای کودکان تهیه کنید. از بهترین شکلات و مرغوب ترین نوع آن در گرانولا شکلات تلخ با درصد کاکائو بالا استفاده شده است.

گرانولا

 

 

از آنجایی که مغز انسان میباست به تمامی ارگان های بدن رسیدگی کند. و همچنین حافظه ای قوی را در مقابل مطالبی که از پیرامون خود دریافت میکند. داشته باشد گاهی در ساعات روز در اثر فشار های فیزیکی و ذهنی به کندی میگراید. نکته علمی تر آن اینکه سیستم گوارش بدن به خصوص معده انسان بیشترین اعصاب را به خود متصل دارد. وقتی یک وعده غذایی کامل و در عین حال سنگین میخوریم بیشترین خون رسانی و تمرکز حواس بر روی رفتار ها و امواج دودی معده و لوزالمعده و روده کوچک معطوف میشود. و در عین حال به طور ناخواد آگاه تمرکز حافظه بر روی مطالب اکتسابی محیطی به حداقلی در زمان هضم و جذب مواد غذایی خود میرسد.

لذا از دانشجویان ، کنکوری ها و دانش آموزان در ایام امتحانات خواسته میشود. که از خوردن حجم غذایی بالا که معده را کاملا پر کند پرهیز کنند. حال چه چیزی میتواند به این گروه از افراد کمک کند. تا بهترین انتخاب و جایگزین مواد غذایی سنگین را بگیرد. که هم حجم کمتری داشته باشد. زود هضم باشد و انرژی بالایی را به همراه داشته باشد؟

پیشنهاد یک متخصص تغذیه در خدمت شرکت دانه های ارگانیک بهراد با توجه به ترکیب و خواصی که از گرانولا ها گفته شد. به این افراد چیزی نیست جز خانواده گرانولابل ، به خصوص گرانولا سوپرایز و گرانولا شکلات تلخ

گرانولا با شیر

گرانولا را میتوانید با شیر گرم یا سرد سرو کنید. و یک معجون خوشمزه با بریکس بالا را تجربه کنید. تنها کافیست برای هر نفر در یک کاسه زیبا دو الی 3 قاشق گرانولا را به همراه یک فنجان شیر ترکیب کنید و هم بزنید. بسته به اینکه دمای شیر چه قدر است باید صبر کنید. تا جو دو سر پرک موجود در گرانولا خیس بخورد و نرم شود. سپس میتوانید با تکه هایی از موز یا توت فرنگی یا توت سفید و انواع میوه های مورد علاقه تان آن را سرو کنید.

خواص گرانولا بدنسازی

برای شما که قصد بدنسازی دارید گرانولا سوپرایز یک منبع غنی از پروتئین است. چرا که در آن از کینوا استفاده شده است. نا کافیست ان را خریداری کنید. و در میانوعده قبل یا بعد از باشگاه تان مصرف کنید.  این محصول زحمات شما را برای فعالیت های باشگاهی تان بهینه میکند. و کمک میکند سریعتر به خواسته خود برسید.

گرانولا کودک بدون نگهدارنده

برای فرزاندان دلبندمان که میخواهیم با مواد غذایی سالم و بدون افزودنی آنها را رشد بدهیم. و به قد و وزن ایداه ال در انواع سنین شان برسانیم. و همچنین بدنی سالم و ایمن در مقابل انواع بیماری ها داشته باشند. توصیه میکنیم از مواد غذایی ارگانیک و بدون نگهدارنده در سالهای طلایی رشد شان استفاده کنید. گرانولا سوپرایز و گرانولا شکلات تلخ دو پیشنهاد کودک پسند است. که متخصصان تغذیه  ما آن را به شما هدیه داده اند.

 

کالری گرانولا

گرانولا ها با توجه به نوع شیرین کننده ها و درصد استفاده از دانه های مغذی اجیلی و میزان میوه خشک و نوع میوه خشک و نوع جو دو سر پرک  کالری سنجی میشوند. در مقاله قبلی که با عنوان سیر تا پیاز در مورد گرانولا در باب گرانولا توضیحات جامعی داده شده است. جداول ارزش غذایی چهار نوع گرانولا را آورده ایم. اما به طور کلی گرانولایی که در انواع خانگی با ترکیبات مشابه : جو دو سر پرک ، مغز بادام ، مغز پسته ، عسل ، کنجد ، انواع میوه خشک درست میشود. دارای یک جدول ارزش غذایی مشترک هستند :

جدول ارزش غذای 100 گرم گرانولا ( چندین ماده ترکیب شده )

انرژی (کالری) 468 کیلوکالری
کربوهیدرات 52.79 گرم
پروتئین 8.54 گرم
چربی 27.86 گرم
آب 9.13 گرم
فیبر 8.11 گرم
قند 27.15 گرم
کلسترول 0.00 میلی گرم

 

نیاز به پروتئین های کامل ، ویتامین ها ، مواد معدنی ، فیبر بالا برای سیستم گوارشی و … در هر روز برای فعالیت های روزانه در بدن انسان همیشگی ست. لذا محصولی موسوم به گرانولا تهیه کردند که تا همه این نیاز ها در خود داشته باشد. گرانولا از گرانول می آید گرانول یعنی فشرده هر ماده ای که اگر به حالت طبیعی خود برسد بالقوه تر میشود. لذا گرانولا فشرده ای از انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن است. که تمامی پروتئین های مورد نیاز بدن به واسطه کینوا تمامی فیبر مورد نیاز بدن به واسطه جو دو سر پرک با فیبر چند برابری در مقابل سایر غلات ، سرشار از انواع ویتامین ها و کربوهیدرات ها به واسطه مغز های آجیلی و عسل و چیاسید میباشد.

 

خرید گرانولا ارزان

با توجه به اینکه تمامی مواد اولیه این محصول به جز مغز ها و میوه خشک آن از خارج از کشور به ایران وارد میشود تفاوت های قیمت های گرانولا به صورت شگرف در بازار میبینیم. اما در شرکت دانه های ارگانیک بهراد با توجه به خط مشی شرکت که بر مبنای دانش و نوع دوستی بنا شده است با تاکتیک هایی توانسته ایم نسبت قیمت به وزن و بسته بندی و محتوای با ارزش آن در سال اخیر تغییرات قیمتی بالایی نداشته باشیم. لذا تنها کافیست یکبار از گرانولابل تولید شده  دانه های ارگانیک بهراد امتحان کنید مطمئنا رضایت خرید و حس پیروزی، عشق و انگیزه را در نوع محصول خواهی چشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *