تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

فروش عمده آلو بخارا | انواع آلو بخارا

آلو بخارا

در ابتدا در این مقاله شرایط فروش عمده آلو بخارا باکیفیت و مرغوب و قیمت عمده آن را بیان میکنیم. و بعد بهترین مرکز فروش عمده آلو بخارا، وبسایت بل گروپ را معرفی و محصولات و خدمات آن را بررسی میکنیم.

آلو که بیشتر به صورت عمده فروخته میشود. فروش آن سبب رفع نیاز بازار به این کالا شده.

شرکت دانه های ارگانیک بهراد با بیش از 10 سال سابقه و نام آشنا و معتبر در زمینه فروش و صادرات عمده آلو بخارا و محصولات غذایی و خشکبار است. آلوی نیمه خشک آفتابی طلایی ممتاز از این محصولات کارخانه ای یک نمونه ، در عین حال طبیعی است. شما میتوانید با خیال راحت خرید عمده و بسته ای آلو را بدون نگرانی و با خیال راحت از کیفیت در وب سایت بل گروپ که مرکز پخش آلو و خشکبار است انجام دهید.

 

خرید عمده آلو بخارا تازه

به طور کلی بازار میوه و خشکبار محصولات درختی ایران از جمله آلو خشک با پایان فصل بهار آغاز میشود. آلو بخارا از درختان از اواخر فصل بهاربرداشت میشود. و بعد از آن وارد مرحله فراوری میشود.

در فصل تابستان و پاییز فروش عمده آلو بخارا صورت میگیرد. و بهترین زمان برای خرید عمده آلو خورشتی از آبان ماه تا پایان اسفند ماه است. که این محصول باکیفیت و فراوان است.

فروش عمده آلو خورشتی درشت و گوشتی

آلویی که مرغوب باشد. کاملا حالت گرد مانند است. عطر خاصی ندارد اما خوش طعم و ملس است.

در بعضی از شرکت ها از مواد افزودنی و نگهدارنده در فرآیند تولید آلو بخارا استفاده میکنند. که میتواند بسیار مضر باشد. توجه کنید که علاوه بر ویژگی های ظاهری، آلوی مورد نظر باید کیفیت و طعم خوبی داشته باشد. محصول آلو بخارا توسط شرکت بل گروپ ظاهری زیبا داشته و درشت، طلایی،شکیل و گوشتی است. و هسته ی کوچکی دارد.

فروش عمده آلو خورشتی زرد یکدست

میتوان در ویژگی های ظاهری آلو بخارا با دقت به کیفیت آن پی برد. آلو خشک تولید شده بسته به نوع آلوی استفاده شده. ممکن است. به رنگ زرد،قرمز،بنفش، و سبز باشد. آلو بخارایی که از کیفیت خاص و مطلوبی برخوردار است. دارای رنگی زرد نباتی و رنگ آن متمایل به سیاه و سبز نیست.

فروش بسته ای آلو بخارا طلایی ممتاز و شوقانی، پر گوشت و خوش طعم در وبسایت بل گروپ صورت میگیرد.

کیفیت بسته بندی آلوبخارا شرکت دانه های ارگانیک بهراد

در شرکت دانه های ارگانیک بهراد بسته بندی ها به صورت محکم و زیبا انجام میشود. همینطور امکان خرید اینترنتی آلو بخارا ممتاز طلایی و شوقانی داخل سایت با قیمت های بسیار مناسب وجود دارد.

نکته ی مهمی که در هنگام خرید آلو خورشتی باید مد نظر داشته باشید این است. که محصول باید رطوبت آن پایین باشد. محصولاتی مانند خشکبار باید با کمترین رطوبت ممکن تولید و عرضه شوند. چرا که رطوبت اضافی باعث کاهش ماندگاری و رشد میکروب ها میشود. همچنین رطوبت سبب افزایش وزن محصول شده. و از این لحاظ نیز برای خریداران ایجاد ضرر میکند. همینطور دارای عطری خوب و مطلوب است. و بوی ترشیدگی نمیدهد.

شرکت دانه های ارگانیک بهراد امکان فروش عمده آلو بخارا و ارسال آن به سراسر کشور و جهان را دارا میباشد.

فروش عمده آلوبخارا نیمه خشک

به صورت مستقیم خرید عمده آلو خورشتی از تولید کننده با وجود واسطه های بسیار و دلالان کار ساده ای نیست.

از مرکز فروش عمده آلو با خرید اینترنتی آلو خورشتی، شما از این مزیت برخوردار هستید. که این آلو را از دست اول کشاورزان زحمت کش و به صورت عمده تهیه میکنید.

به صورت عمده بهترین منبع برای خرید مستقیم از کشاورز و کارگاه های تولید کننده آلو خشک هستند. برای خرید عمده آلو خورشتی و آلو بخارا.

اما به صورت مستقیم خرید اینترنتی آلو بخارا از کشاورزان امکان پذیر نیست.

شرکت دانه های ارگانیک بهراد درجه یک را از کشاورزان در کل کشور و با قیمت مناسب. و بسته بندی با کیفیت. 5،10،و 15 کیلویی در سراسر کشور به مشتریان و در تمام طول سال عرضه میکند.

همچنین در شرکت دانه های ارگانیک بهراد ارسال نمونه محصول قبل از فروش آلوبخارا عمده امکان پذیر است.

آلو بخارا

قیمت آلو بخارا عمده

دست یابی به تامین کنندگان اصلی میتواند شما را برای خرید ارزان و مطمئن تر هر محصولی در این راه یاری کند. هدف ما در این شرکت ارائه مناسب ترین قیمت عمده آلوبخارا و حذف واسطه ها است. تا به صورت دست اول عرضه این محصول را برای سراسر ایران ممکن سازیم.

تنها با مراجعه به وب سایت بل گروپ فروش عمده و بسته بندی شده. آلو بخارا درجه یک به صورت آنلاین با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت امکان پذیر است.

برا اساس نوع،کیفیت و سورتینگ، قیمت انواع آلو خورشتی عمده متفاوت است.

به خاطر عرضه بالای آلو بخارا همچنین در فصل تولید به بازار قیمت آن نیز کاهش پیدا میکند. و بهترین موقع برای خرید های عمده میباشد.

انواع آلو بخارا

انواع آلو یا آلو خورشتی بر اساس منطقه کشت و درجه کیفیت بسیار متنوع است. اما بهترین انواع آلو عبارت اند از:

آلو خورشتی کبرایی

آلوحاج حسنی خورشتی

آلو طرقبه شمس

شمس بخارایی

آلو قرمز جنگلی سانتارزا

آلوجنگلی قرمز

آلو ممتاز

آلو رسمی

آلوکالیفرنیا

آلوشوقانی

آلوشوقانی بدون هسته

آلو طرقبه

حاج عبداللهی

برقانی طلایی و سیاه خشک

خوانسار

قطره طلا

آلوشابلون

آلو شاهپسند

فروش عمده آلو بخارا آفتابی

به روش آفتابی برای خشک کردن آلو بخارا بعد از جدا کردن پوست آن، آلو را در معرض آفتاب قرار میدهند. تا به روش طبیعی خشک شود.

به روش آفتابی در فرآیند تهیه آلو بخارا هیچ گونه ماده شیمیایی بکار برده نمیشود. و فقط در پروسه فرآوری آن از نمک استفاده میشود. در نتیجه این نوع آلو بخارا در معرض هجوم آفات است و دارای رنگ تیره تری بوده.

قطع یقین میتوان گفت. این نوع ازآلو بخارا از ارزش غذایی بسیار بالاتری برخورداراست. چرا که به صورت طبیعی تهیه شده است.

فروش عمده آلوبخارا دودی

نوع دیگر آلو بخارا که به آلوی گوگردی معروف است. در تهیه آن به جای آفتاب از گاز گوگرد استفاده میشود. برای تهیه این نوع آلو بخارا، بعد از مراحل پوست گیری در محفظه ای به صورت مرطوب قرار گرفته. و بعد گوگرد را وارد آن محیط میکنند.

این نوع آلو بخاطر اینکه از خوش رنگی و ظاهر خوب برخوردار است. قابلیت صادراتی دارد. و همینطور به دلیل بکار برده شده. مواد شیمیایی در تهیه آن از گزند کرم ها و آفات نیز در امان است.

در مورد مصرف آلو دودی نکته مهم این است که باید به خوبی قبل از مصرف شسته شود. تا گوگردی که روی سطح آن قرار گرفته. کاملا پاک شود.

فروش عمده آلو تیزابی

همچنین برای خشک کردن آلو روش های دیگری مانند روش تیزابی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. که بیشتر این روش در مناطق آذربایجان استفاده میشود.

با خواباندن آلو در روش تیزابی در ترکیبی از آب و پودر کربنات پتاسیم پوسا آلو نازک شده. و درآلو منافذ ریزی به وجود میآید که موجب زودتر خشک شدن آن میشود.

خرید و فروش آلو بخارا در فروشگاه اینترنتی بل گروپ:

برای خرید آلوبخارا شوقانی و آلو ممتاز میتوانید از راه های تماس در همین سایت با شرکت دانه های ارگانیک بهراد و مشاوران فروش عمده ما سفارش خود را مطرح کنید. تا بهترین قیمت وکیفیت و خدمات را دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *