تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

طرز تهیه دسر با گرانولا

اگر بستنی خانگی درست میکنید پیششنهاد میکنیم. گرانولا را در ترکیب بستنی در زمان قبل از فریز مخلوط کنید. تا وقتی که خوب بستنی را در دهانتان با مغز ها می جویید. و از طعم بی نظیر گرانولای عسلی یا گرانولای شکلاتی لذت میبرید از این لذت بی بهره نباشید.

اما اگر در بستنی های صنعتی و اماده برای دسر تا میانوعده خود استفاده میکنید گرانولا را لایه  لایه با بستنی ترکیب کنید. تا مقداری از حالت کریسپی دانه ها خارج شود. در غیر این صورت گرانولا در بستنی آماده طعم را برای شما خیلی باز نمیکند. و تنها در دهانتان آن را میجوید.

دسر ها و غذاهای آجیلی تنها پیشنهاد امروز و دیروز و فردای ما نیست که با آنها بخواهیم به اطلاعات عمومی مان بی افزاییم

در عصر جدید و آینده با توجه به نرخ رشد جمعیت به ازای هکتار زمین میبایست در ترکیب غذاهایمان دستورزی هایی انجام دهیم تا از قافله سلامتی و رشد عقب نمانیم. اگر چه با افزایش قیمت ها مواجه هستیم اما این نمیتواند جلوی مصرف مواد مغذی و سالم را برای ما بگیرد پرا که بیمار میشویم و هزینه های گزاف درمان را به ناچار باید پرداخت کنیم. لذا خواهشمندیم سبک زندگی سالم را در پیش بگیرید و از همه مواد غذایی در دسترس ولو کم شده استفاده کنید و از مصرف مواد غذایی صنعتی پرهیز کنید. هیچ غذایی سالم تر از غذای آشپزخانه شما نیست به همراه مواد اولیه سالم و مغذی که بر اساس دانایی و آگاهی باشد.

برای آن دسته از دوستانی که مایل به استفاده از ترکیبات بالقوه وبسایت ما هستند پیشنهاد میکنیم که نمونه محصولات ما در هیچ کجای بازار و وبسایت دیگر نمیبیند که همرا هبا مشاوره تغذیه ای باشد.

گرانولا

یک پیشنهاد ویژه

برای همه نوع دسر یا همراه با ماست و شیر اگر از گرانولا استفاده میکنید از زمان ترکیب ماده با بیس انتخابی (ماست شیر یا میوه یا آبمیوه و …) بگذارید. دو الی سه ساعت بگذرد تا محتوای گرانولا ها در بیس مرطوب تان باز شود. و طعم ها خودشان را  بر روی زبان و در دهان تان خودشان را نشان دهند. که این بهترین شگفتی است که یک گرانولا میتواند به شما بدهد.

از خوبی های گرانولا بگوییم کم گفته ایم. این نکته را فراموش نکنید. که هر گاه حرف از گرانولا به میان می آید همه ترکیب آن که جو دو سر پرک نیست.

در گرانولا از مغز ها و مواد شیرین کننده و دانه های خارجی میبایست استفاده شود. تا فرق آن را با سایر معجون های بازار و حتی خانگی بدانید.

گرانولا با توجه به اینکه چهار مدل دارد. و برای گروه سنی و شرایط خاص طراحی شده است. هر کدام از آنها میتواند با هر روشی که دوست دارید. و البته متخصص  تغذیه برایتان تجویز کرده است استفاده و میل کنید.

گرانولا

مصارف مصرف گرانولا های مجموعه بلگروپ

  • گرانولا سوپرایز یا همان گرانولای پر مغز آجیلی که همه آن را دوست دارند. و برای مهمانی ها و انواع دسر ها استفاده میشود. و در واقع یک معجون همیشگی و همراه است در ماست و بستنی و شیر و به تنهایی
  • گرانولا شکلات تلخ که بیشتر کودکان آن را دوست دارند. و در تولد ها و مهمانی ها در انواع دسر ها و پودینگ ها یا ژله ها و بستنی ها استفاده میشود.
  • گرانولا فیتنس که بیشتر ورزشکاران و خانم های باردار و شیرده و برای تناسب اندام کاربرد دارد. که البته در تمامی دسر ها و میانوعده همراه با میوه ها یا آبمیوه شیر و بستنی و ماست و حتی به تنهایی استفاده میشود. و طرفداران ورزشکار و باشگاهی آن را دوست دارند.
  • گرانولا گرین یا گرانولا وگن برای دوستانی هست که از عسل در گرانولا فراری هستند. و به جای عسل از شیره انگور و خرما استفاده شده. همراه با دانه ها و مغز ها و میوه های خشک یک ترکیب جذاب دوست داشتنی است. که همراه با انواع دسر ها و شیر و بستنی و ماست و پودینگ ها و دسر ها و در تاپینگ های وعده ها و میانوعده ها استفاده میشود.

به طور کلی از همه انواع گرانولا میتوانید به دید یک معجون مغزی و پر محتوا و سالم به خاطر داشته باشید. که میتوانید در کنار انواع دسر ها و غذا ها و سالاد ها از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *