دسته‌بندی نشده

خرید کره بادام زمینی رژیمی

برای فهمیدن اینکه کره بادام زمینی رژیمی بل چه خواصی داره باید در مورد خود بادام زمینی اطلاعات کسب کنید.

یکی از مغزهای لذیذ و دلپذیر که فواید بیشماری را نیز در بر دارد، بادام زمینی می باشد. این محصول دارای اصالت آمریکایی است. بیشتر از این محصول در کشور آمریکای جنوبی استفاده می کنند. اما برخلاف تصور عموم از این مغزها به عنوان آجیل استفاده نمی کنند. بلکه از این محصولات به عنوان حبوبات استفاده خواهند نمود. حبوباتی مانند عدس و نخود و .. که از زمین برداشت شده و هیچ ربطی به درخت خاصی نخواهد داشت. کره بادام زمینی

این محصول دارای نامهای مختلفی می باشد. از جمله نامهای متفاوت برای این محصول عبارتند از : بادام کوهی ،پسته شامی ،بادام خاکی و غیره . شرایط اقلیمی برای رشد مناسب این محصولات فوق العاده، مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری خواهد بود. این محصولات دارای روغن فراوانی هستند. از این جهت بهره برداری از آن برای تولید برخی از محصولات جانبی مانند ، کره بسیار قابل توجه خواهد بود. همچنین استفاده از این محصول در برخی از غذاها در غرب بسیار متداول بوده است.

خصوصیات قابل توجه در بادام زمینی :

این محصولات دارای خصوصیات قابل توجهی هستند که استفاده از آنها را برای بسیاری از افراد ایده آل نموده است. این خصوصیات سبب افزایش موارد استفاده از این محصول خواهند شد. به نحوی که در کشورهای آمریکایی به جای مصرف این محصول به صورت خام، از محصول بو داده شده ، کره و یا آرد آن استفاده خواهند نمود. از این رو در بسیاری از غذاها شاهد استفاده از این محصول فوق العاده و تاثیرگذار هستیم. در ادامه به بررسی خصوصیات قابل توجه در این محصول می پردازیم :

 • ارزش غذایی برجسته :

این محصول از ارزش غذایی بی نظیری برخوردار است. وجود عناصری مانند:

 • پروتئین گیاهی بالا
 • انواع ویتامین های گروه B ( مانند B3 و B9 و B1)
 • مس
 • ویتامین E
 • فسفر
 • منیزیم
 • منگنز
 • فیتیک اسید که در جذب آهن و روی نقش چشمگیری خواهد داشت.
 • فیتواسترول
 • آنتی اکسیدان

و مواردی از این قبیل تاثیرات شگفت انگیزی بر روی تامین انرژی لازم برای بدن و سلامتی بدن، خواهند داشت. از فواید استفاده از بادام زمینی می توان به مواردی از قبیل :

 • پیشگیری از بیماری های قلبی :

پسته شامی سرشار از مواد مغذی مانند نیاسین ، مس ، آنتی اکسیدان ها ،منگنز و مواردی از این قبیل می باشد که هر کدام به تنهایی می توانند بر روی سلامتی بدن تاثیرات فوق العاده ای داشته باشند. از جمله تاثیرات آنها جلوگیری از حملات قلبی خواهد بود.

 • مناسب برای کیسه صفرا :

سنگ کیسه صفرا یکی از مشکلات افراد می باشد که به دلیل وجود کلسترول نامناسب در بدن پدیدار می شود. بادام کوهی به دلیل کاهش کلسترول بد در بدن، سبب از بین رفتن سنگ کیسه صفرا نیز می گردد. اما برای اینکه این محصول تاثیرات بسزایی بر روی سلامتی افراد داشته باشد، باید از آن به صورت روزانه بهره مند گشت.

 • بهبود دیابت و پیشگیری از ابتلا به آن :

کربوهیدرات موجود در بادام کوهی نسبت به برخی از عناصر دیگر مانند پروتئین گیاهی و فیبر، بسیار پایین می باشد. همچنین این محصول دارای شاخص قند خون پایینی خواهد بود. از این جهت گزینه ی مناسبی برای درمان و پیشگیری از دیابت به شمار می آید.

 • تقویت پوست و مو :

برای بهبود عملکرد سیستم رشد مو و همچنین تقویت فولیکولهای مو ، امگا 3 نیاز می باشد. بادام زمینی با برخورداری از امگا 3 نقش موثری در سلامت موها نیز خواهد داشت. همچنین ویتامین E در پوست نقش موثری را ایفا می نماید. بادام کوهی از مقادیر چشمگیری از این ویتامین برخوردار خواهد بود. از این رو با مصرف این مغز لذیذ و خوشمزه ،سلامتی پوست و موی خود را نیز تنظیم خواهید نمود.

 • کاهش وزن :

نقش فیبر در کاهش وزن انکار ناپذیر می باشد. فیبر موجود در این محصول سبب دفع برخی از سموم موجود در بدن و در نتیجه کاهش وزن خواهد شد. در بسیاری از موارد این فیبر سبب کاهش اشتها در بدن افراد شده و از این رو کاهش وزن را برای بدن به ارمغان می آورند.

 • درمان برخی از سرطانها :

برخی از عناصر تاثیرات شگفت انگیزی بر روی کنترل و یا دفع بیماری سرطان داشته اند. فیتواسترول یکی از عناصر بسیار مهم می باشد که نقش چشمگیری در مبارزه با سلولهای سرطانی و توموری داشته است. با برخی از تحقیقات گسترده توسط مراکز درمانی آمریکا، به این نتیجه دست یافتند که استفاده از این محصول نقش موثری در مبارزه با سلولهای سرطانی خواهد داشت.

 • سلامت استخوان ها :

برای اینکه از استخوان های سالم و پرقدرتی برخوردار شویم، استفاده از آهن و کلسیم شدیدا پیشنهاد می گردد. پسته شامی با در بر داشتن انواع مواد مغذی و برخی از ویتامین ها نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی در بدن داشته است. اما استفاده از این محصول به عنوان کره بادام زمینی می تواند کلسیم و آهن مناسب را برای بدن تامین نموده و سبب انتقال اکسیژن به دیگر بافت ها گردند.

کره بادام زمینی

بهترین روش نگهداری از بادام زمینی :

این محصولات به صورت خام ،ماندگاری کمتری را در بر خواهند داشت. از این جهت اغلب به صورت بود داده برای نگهداری استفاده خواهند شد. نگهداری از این محصولات در دمای اتاق سبب کاهش عمر و ماندگاری آنها می گردد. در صورتی که نگهداری از این محصولات در یخچال و یا فریزر ماندگاری طولانی تری را به همراه خواهد داشت. از موارد قابل توجه در نگهداری از این محصولات ،نگهداری در کیسه های بدون هوا می باشد. البته قبل از اقدام برای نگهداری از این محصول باید از سلامت آنها اطمینان کسب نمود. آفلاتوکسین از سموم خطرناکی می باشد که در حین مراحل تولید در محصول ایجاد شده و پیامدهای خطرناکی را در پی خواهد داشت.

موارد مصرف :

همانطور که در بالا ذکر شد این محصولات دارای موارد مصرف گسترده ای هستند. برخی از افراد طرفدار استفاده از این محصولات به صورت خام یا ساده و برخی دیگر طرفدار استفاده از محصولات بو داده ی آنها خواهند بود. البته امروزه شاهد تنوع جذاب و دلپذیری در این محصولات خواهیم بود. برای اینکه این محصولات از طعم دلپذیر تری برخوردار گردند، اقدام به استفاده از طعم های لذیذ برای آنها نموده اند. بادام کوهی های طعم دار امروزه توجه بسیاری از مخاطبین را به سمت خود جلب نموده اند. همینطور از این محصول به صورت کره بادام زمینی و در برخی از موارد به عنوان ترکیبات مغذی در برخی از غذاها استفاده خواهند نمود.

کره بادام زمینی رژیمی برای باشگاه

بسیاری از مربیان ورزشی چه خانم و چه آقا برای شاگردان خود در باشگاه های ورزشی محلی و دولتی به دنبال محصول ارگانیک و سالمی میگردند که بتوانند برای صبحانه و میانوعده ورزشکاران خود پیشنهاد بدهند

اینکه محصولی که یک ورزشکار باید به عنوان ماده غذایی مصرف نماید چقدر سالم و مقوی باشد و نشاط و شادابی را به همراه داشته باشد موضوع بسیار مهمی است که بر روی سبک زندگی سالم تان موثر خواهد بود

 • اینکه شما در رژیم لاغری هستید
 • یا شما در رژیم پرهیزی و سلامت محوری هستید موضوعات بسیار مهمی است که میبایست به آنها پرداخته شود

این اطمینان به شما داده شده است که برای هر دو نوع انتخابی که پیش روی شماست بهترین گزینه ارگانیک خواری و سلامت محوری مواد غذایی است که کلیه مواد غذایی تان عاری از سموم و دفع آفات کشاورزی و عاری از نگهدارنده ها و دوز مصارف قند و نمک و چربی موجود در ترکیبات مواد غذایی است که به صورت صنعتی یا خانگی مصرف مینمایید، و در نوع کره بادام زمینی رژیمی بل این مهم رعایت شده است.

هدف محصولات سلامت محور بل : حذف مواد شیمیایی بدن ، سم زدایی خون و اندام های بدن ، تغییر سبک زندگی به سبک سالم تر ، وجود افراد سالم و پر انرژی تر در اجتماع

پیشنهاد کره بادام زمینی رژیمی بل یک پیشنهاد تخصصی خواهد بود

چرا کره بادام زمینی ارگانیک ؟ به خاطر اینکه بدون نگهدارنده – بدون قند – بدون شکر –بدون روغن افزودنی ( تنها بادام زمینی تفت داده شده )  بدون نمک بوده و خالص بادام زمینی با قاشق خوری فوق العاده بالا را تست خواهید نمود.

مدت ماندگاری کره بادام زمینی رژیمی بل بدون نگهدارنده : 6 ماه میباشد.

کره بادام زمینی

راهنمایی برای:

 خرید کره بادام زمینی رژیمی بل

با در نظر گرفتن فواید بی نظیر در این محصول، همچنین موارد استفاده ی وسیع و طعم فوق العاده، بسیاری از افراد در پی خرید این محصولات خواهند بود. شرکت دانه های ارگانیک بهراد از جمله عرضه کنندگان مرغوب و برجسته ای می باشد که محصولات با کیفیت و مرغوب خود را برای رفاه بیشتر مشتریان به صورت اینترنتی و با قیمت مقرون به صرفه، ارائه خواهد نمود. ارسال رایگان ،مرغوبیت بی نظیر، طعم فوق العاده و سهولت در خرید، از جمله مزایای خرید اینترنتی از این شرکت می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *