تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

خرید میوه خشک آنلاین در تهران

بیایید در مورد خشکبار بیشتر بدانیم:

درسلامتی کلی بدن خرید خشکبار و میوه خشک به عنوان خوراکی طبیعی و ارگانیک نقش مهمی داشته. و در تهیه ی وعده های غذایی مختلف کاربرد بسیاری دارد.

به عنوان یک میان وعده سالم در مهمانی ها برای استفاده کودکان قابل استفاده است. خشکبار از آنجا که شامل مواد غذایی مختلف است میتوان نوع کورد علاقه کودک را انتخاب و در غذای آن استفاده کرد.

خرید اینترنتی خشکبار محصولات دانه های ارگانیک بهراد

بسیاری از مواد غذایی را امروزه میتوان با روش آسانتر یعنی انلاین و خرید اینترنتی تهیه کرد. از جمله مواد ضروری که به دلیل کاربرد گسترده آن همواره در مواد غذایی مورد نیاز است. و کمبود آن همیشه احساس میشود خشکبار است. بخاطر همین ممکن است افراد در هر زمانی به ان نیاز داشته باشند.

برای خرید انواع آن، خرید اینترنتی روش اسانی است. سایت بل گروپ تخفیفاتی را برای این روش از خرید در نظر گرفته که باعث جذب مشتری و نیز راحتی مشتریان میشود.

 

خشکبار چیست؟

برای اشاره به میوه های خشک ،خرما، انجیرخشک، خشکبار یک واژه کلی است که استفاده میشود.

این مواد فواید بینظیر و خاصی دارند. و در رژیم غذایی باید قرار بگیرند. به همین علت ما باید روزانه برای تامین انرژی مورد نیاز بدن از آنها استفاده کنیم.

به صورت کلی در فرد مصرف کننده، مانند تنقلات، باعث احساس سیری میشود. همین موضوع باعث عدم تمایل افراد به غذا خوردن شده. و سبب لاغر شدن در طولانی مدت برای آنها میشود.

همانطور که از نام آنها مشخص است این ماده غذایی شامل بدون رطوبت و مواد خشک است. که برای استفاده نگهداری و طولانی مدت تهیه میشوند. اما اینها علاوه بر اینکه شامل مواد غذایی خشک میشود شامل میوه های خشک نیز میباشد.

بعضی از خشکبارها شامل مقدار زیادی چربی هستند. و افرادی برای جلوگیری از چاق شدن از خوردن آنها پشیمان میشوند. باید به این نکته توجه داشت که در برخی از آنها چربی موجود مانند مغزیجات چربی غیراشباع است. و برای بدن ضرری ندارد. به همین خاطر تعداد زیادی از ورزشکاران نیز به دلیل داشتن پروتئین از خشکبار و نیز ماده غذایی که فاقد چربی مضر است استفاده میکنند.

میوه خشک

خواص خشکبار :

استفاده از خشکبار به عنوان میان وعده و نیز در انواع غذاها باعث بهره بردن ازخواص آن میشود. بنابراین خرید خشکبار برای خانواده ها همواره جز مواد ضروری میباشد.

  • خون سازی

خون سازی یکی از مهمترین خواص آنها که باعث استفاده گسترده از آن شده است. یکی از مشکلات رایج افراد خصوصا زنان و کودکان کم خونی است. برای برطرف کردن این مشکل یک راه ساده استفاده از خشکبار ساده نظیر: کشمش و استفاده از آن به جای مواد مضراست.

  • جلوگیری از عفونت

جلوگیری از بروز عفونت و بیماری از دیگر خواص منحصربه فرد آنها میباشد. خرما یکی از خشکباری است که این خاصیت را به میزان زیاد دارد. مصرف خرما باعث افزایش انرژی میشود. همینطور دارای شکر طبیعی است.  آهن، فیبر، آنتی اکسیدان و دیگر مواد مغذی موجود در خرما سبب شده تا مصرف آن مخصوصا برای زنان باردار بسیار اهمیت داشته باشد.

  • جلوگیری از انواع سرطان

از بروز سرطان، آنها همچنین جلوگیری میکنند. انواع ویتامین ها مانند ویتامین E و نیز وجود آنتی اکسیدان باعث این خاصیت شگفت انگیز شده. و در فرد از رشد سلول های سرطانی جلوگیری میکند. بسیاری ازآنها به تبع خاصیت ضد سرطانی و حاوی آنتی اکسیدان هستند.

  • کاهش و کنترل فشار خون

از دیگر ویژگی های آنها کاهش و کنترل فشار خون است. شاید شما هم تاکنون دیده باشید که افرادی با قندخون بالا و یا فشار خون به جای استفاده از قند از خرما، کشمش، و یا میوه های خشک مانند توت خشک، انجیر خشک، استفاده میکنند.

چرا که این خشکبار شکر اضافی ندارند. بنابراین فشار خون و قند خون با استفاده از خشکباری مانند کشمش کنترل میشوند.

  • مفید برای پوست

با مصرف آنها به طورکامل بسیاری از مشکلات پوستی مثل التهاب های پوستی رفع میشوند. انواع ویتامین ها و پروتئین های موجود در آنها سبب شده تا افرادی که ازاین ماده غذایی استفاده میکنند پوست آنها شفاف و شاداب باشد.همچنین مصرف آنها به میزان زیاد از بروز چروک های زودرس جلوگیری میکند.

  • مفید برای قلب

با بالا رفتن سن خطر ابتلای افراد به مشکلات قلبی بیشتر میشود. و کارایی قلب اندکی کاهش میابد. در سنین بالا مصرف آنها میتواند جایگزین بسیاری از مواد آسیب رسان شود. که از این مواد خواص بالاتری دارد. به طور کلی در تمام سنین عملکرد قلب با مصرف خشکبار بهبود میابد. و به میزان زیاد بیماری های قلبی کاهش میبابند.

 

ویژگی های یک خشکبار با کیفیت

از شکل و ظاهر میتوان خشکبار تازه و با کیفیت را از آن تشخیص داد. نوع با کیفیت آن نوعی است که طعم مطبوعی دارند. و موقعی که به ظاهر آن توجه میشود دارای سوراخ نباشد. چرا که این سوراخ ها نشانی از کهنگی محصول است. برای مدت زمان طولانی که نوعی از آن بدون استفاده بماند. رنگ اولیه خود را از دست میدهد و مقداری تیره میشود. پس بنابراین خشکباری که با کیفیت است دارای رنگ مناسب و طبیعی است.

باید به این نکته توجه کرد که کاملا خشک باشد از آنجایی که آنها برای نگهداری در مدت زمان طولانی خریداری میشود. زیرا ممکن است در صورت خشک نشدن کامل دچار کپک زدگی شوند. یک خشکبار با کیفیت خشکباری است که در آن از هیچگونه موادافزودنی استفاده نشده باشد.

میوه خشک

قیمت خشکبار

با توجه به نوع آن قیمت خشکبار متفاوت است. برای اینکه خشکبار،شامل انواع بسیاری از مواد است. که بعضی از آنها مانند مغزها و میوه ها قیمت بیشتر، و بعضی دیگر مانند حبوبات قیمت کمتر دارند. همینطور آنها ممکن است از کشور دیگر وارد شود و قیمت متفاوتی داشته باشد. در کشور انواع آنها عرضه و تولید میشوند و قیمت نوعی از آنها بسیار مناسب است. که در داخل کشور تهیه میشود. نحوه فروش و بسته بندی خشکبارنیز میتواند در قیمت آن موثر باشد. داشتن نشان استاندارد و بسته بندی های شیک از جمله عوامل موثر بر قیمت آن هستند.

 

خرید انواع خشکبار

انواع خشکبار که همگی برای بدن مفید و لازم میباشند. شامل: توت خشک،خرما، گردو، لوبیا، و غیره …دارای خواص خاص خود هستند. انواع آنها دروب سایت بل گروپ و در اکثر فروشگاه ها موجود است. و با اطمینان از تازگی خشکبار میتوان آنها را تهیه کرد. از طرفی برای یکی از مشکلات فرد هر نوع آنها مفید است. و در صورت مطلع شدن از فواید آن میتوان نوع دلخواه را خریداری کرد.

برخی از آنها خواصی شبیه پروتئین های حیوانی، لبنیات، و چربی دارند و در صورت توان کم مالی میتوان برای تهیه این محصولات انواع خشکبار را جایگزین آن کرد.

 

راهنمای خرید خشکبار

به صورت های مختلف خشکبار مانند بوداده، خام، با پوست و بدون پوست موجود است. که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. وقتی که خشکبار بدون پوست خریداری میشود. برای بهتر کردن طعم آن ممکن است برشته و بو داده شوند. ممکن است در این فرآیند نیز چاشنی های مختلفی به آن اضافه شود. بدون پوست ممکن است نگهداری از خشکبار سخت باشد. اما به آسانی خشکبار با پوست را میتوان برای مدت طولانی نگهداری کرد. همچنین خریدن خشکبار با پوست به دلیل داشتن لایه محافظ در برابر آلودگی، گرد و خاک، مورد توجه بسیاری از افراد است.

ممکن است بسیاری از فروشگاه ها نوع بی کیفیت را عرضه کنند. یعنی خشکبار آنها تازگی لازم را نداشته باشد. پس بنابراین به دلیل حساسیت انواع خشکبار باید از فروشگاه و سایت مورد نظر اطمینان کامل داشت.

 

نحوه خرید میوه خشک :

در کشور ایران میوه خشک در صنعت و مشاغل خانگی داخل دستگاه های بزرگ و کوچک تهیه و تولید میشود. اما اینکه فرهنگ چیدن این نوع محصول بر روی میز مهمانی و یا در یخچال خانه به عنوان محصول تنقلاتی و یا زنگ تفریح کودکان هنوز جای خود را بین مردم باز نکرده است. البته قیمت گزاف آن در کنار سهم گزاف مصرف انرژی بی تردید بی تاثیر نیست.

در شرکت دانه های ارگانیک بهراد به یک ترکیب مقرون به صرفه عالی دست یافته ایم. تا بتوانیم از میوه خشک را وارد تغذیه روزانه افراد قرار دهیم ترکیباتی که برای خانواده گرانولابل قرار داده ایم. پر از میوه های خشکی هستند که همه دوست دارند توت فرنگی خشک در گرانولا شکلات تلخ، سیب خشک و موز خشک در گرانولا سوپرایز از جمله ترکیبات مقرون به صرفه و بالقوه ای هستند. که سوای خاصیت های درمانی و تغذیه ای میخواهیم با فرهنگ مردم ایران عجین گردد.

لذا برای تهیه ترکیباتی که شامل میوه خشک و آجیلی هستند. موسوم به گرانولابل یا تنها میوه خشک میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید. و یا ثبت سفارش میوه خشک یا ثبت سفارش گرانولا را در همین سایت انجام دهید تا با شما تماس بگیریم.

آلو بخارا

خرید میوه خشک آنلاین در تهران

اگر میخواهید میهمانی تان را با محصولات سالم و خوشمزه بدون طعم ماندگی در بسته بندی های جذاب و شکیل مزین کنید. تنها کافیست سری به محصولات همین سایت بزنید. تا بتوانید یک میانوعده یا سالاد و عصرانه و دسر شام تان را آجیلی و متفاوت سرو کنید. و یک و سر و گردن از پذیرایی سایر میزبانان بالاتر بیافتید. پیشنهاد میکنیم بر روی محصولات خوشمزه و سلامت محور ما تمرکز کنید. و بالافاصله بعد از ثبت سفارشتان آن را درب منزل تحویل بگیرید. ( گرانولابل ، کینوابل ، خرید چیابل، آلوبخارا ممتاز، و . . .)

 

خرید میوه خشک آنلاین در کرج

برای دوستانی که همشهری ما هستند. و محصولات خشکبار و سلامت محور ما را میشناسند. میدانند که تمامی محصولات با هزینه ارسال کمتر و یک روز زود تر در همین وبسایت پس از ثبت سفارش تحویل میگیرند. لذا دست به کار شوید تا بهترین مهمانی را برگزار کنید. و میانوعده و صبحانه و عصرانه شاهانه ای را با محصولات بل داشته باشید.

 

خرید عمده آلوبخارا در کرج

برای تهیه آلوبخارا ممتاز و آلوبخارا شوقانی نیز میتوانید به روی ما حساب کنید. تا بهترین و مرغوب ترین محصول کشاورزی از باغ های نیشابور را برای شما در اوزان یک تا صد تنی برایتان با قیمت عمده ارسال نماییم. این محصول فاقد مواد نگهدارنده و سموم و آفات کشاورزی و حتی عاری از تیزآب و گوگرد میباشد و با یک سال ماندگاری با اطمینان خرید نمایید.

آلوبخارا

خرید آلوبخارا درب منزل

اگر میخواهید آلوبخارا دستچین کشاورزی نیشابور را با بهترین کیفیت درب منزل خود دریافت کنید. تنها کافیست بر روی محصول زیر کلیک نمایید. خرید بالای 10 کیلوگرم ارسال آلوبخارا رایگان در کرج خواهد بود.

 

فروش عمده آلوبخارا

برای خرید آلوبخارا در اوزان 100 کیلوگرم به بالا میتوانید در همین سایت با راه های ارتباطی ما و مدیر فروش ما برای استعلام قیمت روز آلوبخارا و نیاز خود را مطرح کنید.

فروش تلفنی آلوبخارا در کرج

برای خرید عمده آلوبخارا در شهر کرج میتوانید از طریق راه های تماس با ما در همین سایت اقدام کنید تا قیمت روز آلوبخارا ممتاز نیشابور بدون واسطه را دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *