تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

خرید عمده گرانولا

گرانولا و گرانولا بار ها

گرانولا ترکیباتی هستند که خیلی بیشتر از اسم و محتوایشان برای شما فایده دارند. میزان دریافت واحد های غذایی روزانه را برای مواد آلی که میبایست دریافت نمایید. همه و همه را در این ترکیبات شگفت انگیز کامل دریافت مینمایید. و دیگر نیازی به مکمل های تغذیه ای ندارید.

گرانولا برای صبحانه

این محصول وقتی همراه با مغز ها و میوه خشک و دانه های پر محتوا قرار گیرد دیگر یک گرانولای ساده نیست. بلکه یک ترکیب پر انرژی و مقوی را برای صبحانه یا میانوعده میل میکنید. که نظیر ان را در هیچ کجای مواد غذایی های مشابه یا نا مشابه ندیده اید و چه بسا یک تنوع میباشد. بلکه کودکان بهانه گیر نیز آن را بسیار دوست دارند.

گرانولا بار برای صبحانه

در صبح هایی که با عجله میخواهید از خانه به محل کار یا بیرون عزیمت کنید. و وقت برای میل صبحانه ندارید. میتوانید یک بسته از گرانولا بار با اوزان 40 تا 60 گرم را همراه داشته باشید. آنوقت میفهمید که خوردن همین گرانولابار با یک شیر تتراپک یک نفره یا شیر روزانه یا شیر کاکائو یا حتی آبمیوه چقدر میتواند انرژی و توان کار و فعالیت را به شما تزریق کند. تنها کافی است آن را یکبار امتحان کنید و به دوستان تان معرفی کنید. آنوقت میفهمید که همه دوستان موافق با نظر شما خواهند بود.

مجموعه بلگروپ با در نظر گرفتن حاشیه سود بهینه و عالی برای تمامی فروشگاه های سراسر کشور امکانی را فراهم نموده. تا بهترین محصولات خود را در قالب بسته بندی شکیل و قابل حمل برای فروشگاه ها و خریداران عمده و خورده خریداری نمایند. و از خرید خود کمال رضایت را داشته باشند.

برای خرید هر یک از محصولات تنها کافی است در همین سایت اقدام نمایید. و برای خرید عمده و فروشگاهی میتوانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید. اما اینکه چرا باید غلات صبحانه را بشناسیم و نقاط ضعف و قوت آنها را بدانیم امری اساسی است. که در اینجا موضوع را شفاف مینماییم.

هم اکنون شرکت های بزرگی در این زمینه شروع به تولید محصولات بر پاه غلات نموده اند. که میخواهند از غلات صبحانه بیشتر در این وعده استفاده شود چرا که کمک به سلامت جامعه و به خصوص اندام های گوارشی بدن افراد در طول روز میشود.

گرانولا بر روی چه هورمون هایی محرک است؟

همانطور که میدانید گرانولا یک محصول بالقوه بر پایه مواد غذایی تاپ و با ارزش است. که برای تمامی سنین و افراد کارساز میباشد. بسته به اینکه فرد مصرف کننده در چه سن و شرایطی است. این محصول اثر شگرف خود را در تغذیه و سلامت و درمانو پیشگیری ها میگذارد.

گرانولا در کودکی : محرک رشد طولی کودک و  مقاومت دندان ها است.

در نوجوانی  : محرک نشاط و سرزندگی  و رشد طولی و هوشمندی میشود.

گرانولا در جوانی : تناسب اندام و هوشمندی و پوستی شفاف و روشن میشود.

در بارداری : سلامت مادر و جنین را به طور کاملا 100 تضمین میکند و در ماه های آخر بارداری بیشترین مواد غذایی در کمترین حجم مصرف میشود که برای رشد کودک و زایمانی آسان موثر است.

در شیردهی : شیری مقوی و پر از ویتامین ها و پروتئین های کامل را به کودک خود میخورانید محرک هرمون های رشد و اندورفین است. موثر در ترشح بیشتر و بهتر هورمون های شیردهی است.

گرانولا در میانسالی : به همراه فعالیت بدنی محرک هورمون های سوخت و ساز بدن به خصوص هرمون های قند سوز و چربی سوز

گرانولا در کار : محرک هرمون های هوشمندی و هوشیاری در سر کلاس درس و یا در محل کارمیشود.

بیشتر بخوانیم : گرانولا برای بارداری + گرانولا بار در میانوعده
بیشتر بخوانیم : گرانولا برای کودک | صبحانه با گرانولا

 

گرانولا یکی از بهترین گزینه هایی است. که میتوانید به عنوان انگیزه ای خوشمزه برای باشگاه رفتن تان باشد.

بهترین نوع گرانولا را که در بسته بندی آسان و راحت به دست تان میرسد در مجموعه بلگروپ خریداری نمایید.

گرانولا فیتنس را در باشگاه به تنهایی یا با شیر یا با ماست از قبل آماده کنید. و همراه خود به باشگاه خود ببرید و به عنوان میانوعده یا غذای کاملی بعد از فعالیت باشگاه تان میل نمایید.

پیشنهاد مجموعه بلگروپ برای دوستان باشگاهی خود داشتن یک ظرف درب دار است. که با آن بتوانید ترکیب ماست و گرانول و میوه تازه خود را در یک دقیقه درست کنید. و درب ظرف خود را ببندید. و در کوله ورزشی خود قرار دهید و در باشگاه میل نمایید مطمئنا مربی شما از اینکه به تغذیه خود نیز در فعالیت جسمی خود اهمیت میدهید دید شگرفی نسبت به شما و انگیزه شما خواهد داشت.

گرانولا بر پایه چیست؟

اصول تهیه گرانولا چه خانگی و چه صنعتی بر پایه ترکیباتی است. که در زیر بیان نموده ایم تنها کافی است بخواهید بدانید چه چیزی میخورید. در آن صورت از ترکیبات مجاز بیشتر و ترکیبات غیر مجاز حداقل استفاده میکنید.

 • جو دو سر پرک
 • یک شیرین کننده طبیعی یا غیر طبیعی که پیشنهاد نمیگردد.
 • مقداری روغن آجیل یا میوه خشک (درصورت تمایل) جهت پر انرژی تر کردن.
 • روغن کانولا یا سایر روغن‌های خنثی مانند روغن نارگیل یا زیتون جهت اتصال تمامی اجزای چربی دوست گرانولا یا گرانولابار به هم دیگر
 • ادویه‌هایی، مانند زنجبیل یا دارچین آسیاب شده زعفران و هل
 • نمک در صورت تمایل حذف گردد.

گرانولا به خودی خود اگر در تایم هایی که متخصص تغذیه شما و یا مربی ورزشی شما تجویز کند. مصرف گردد نتایج متفاوتی بر روی بدن خود خواهید دید.

گرانولا برای لاغری

در این صورت تنها در میانوعده و صبحانه و گاهی در وعده شام تان تنها این محصول پیشنهاد میشود. به دو دلیل :

 • سم زدایی کامل بدن و سیستم گردش خون
 • به تعادل رساندن وزن نسبت به قد

گرانولا برای چاقی

در این صورت اگر بلافاصله گرانولا را بعد از وعده های غذایی اصلی در حجم 3 الی 4 قاشق مصرف نمایید. نتیجه عکس داده و کاملا چاق کننده و سیر کننده میباشد که البته سه تاثیر شگرف دارد. لازم به ذکر است در رژیم های چاقی هیچ وعده ای کسر نشده بلکه به گرانولا کمک میکند وعده ها و میانوعده ها را در تایم مشخص خود میل نمایید.

 • سم زدایی همزمان سیستم گردش خون
 • اصلاح روش کار سیستم گوارش در افراد با وزن های کم نسبت به bmi
 • به تعادل رساندن وزن نسبت به قد

در انواع گرانولا های مجموعه بلگروپ ما به دنبال بهترین ترکیبات و بالقوه ترین محصول بوده ایم تا بتوانیم با دانش متخصصان تغذیه یک مکمل غذایی عالی و سلامت محور و حتی درمانی را به دوستداران سلامتی عرضه نماییم.

در اینجا از خواص کنجد که در گرانولای گرین و سایر گرانولا ها مصرف شده است. را بیان نموده ایم لذا خواهشمندیم این دانه شگفت انگیز را بیشتر بشناسید.

خرید عمده گرانولا از بل گروپ

تنها کافی است از محصولات بلگروپ خریداری نمایید. که از پر محتوایی گرانولای این مجموعه لذت خود را در خرید خود خواهید  چشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *