خانواده چیا بل به محصولاتی بر پایه دانه چیا یا چیاسید گفته میشه. که تنها در شرکت دانه های ارگانیک بهراد میتونین نوع منحصر به فرد اونو ببینین.

چرا ؟ به خاطر اینکه میزان مصرف بر اساس تحقیقات تغذیه ای از متخصصان تغذیه برای هر فرد اگر هر روز دو قاشق غذاخوری مصرف کنه. تا 10 روز میتونه در رژیم مخصوص خودش استفاده بکنه و کاملا بالقوه و بهینه ست.

چیابل دو نوع ساده و مغزدار داره که نوع ساده اون برای افرادی که رژیم دارن و از الگوی تغذیه ای خاصی پیروی میکنن بیشتر کاربرد داره. نوع مغزدار چیابل هم برای دسر های خاص و میانوعده های سیر کننده و جذاب به کار برده میشه. بیشتر برای کسایی که نمیخوان لاغر بشن، محل کارشون یه معجون عالی استفاده کنن، افرادی که میخوان یه دسر عالی برای پذیرایی داشته باشن و برای بچه هاشون میخوان یه صبحانه لبنیاتی پروتئینی و امگایی داشته باشن. راستی توی نمونه چیابل نحوه مصرف و خواصش بر روی بسته بندی درج کردیم.

خرید چیا:

دوستان میتونن برای تهیه چیابل توی همین سایت ثبت سفارش کنن و نوع اونو با مشاوران ما در میون بذارن تا براشون در اسرع وقت به درب منزلشون ارسال بشه.

چیابل

جونم براتون بگه که دست روی دانه شگفت انگیزی گذاشتید میگی نه ؟ بیا تا بهت بگم
چیا یه خصوصیاتی داره که نمونه ش تو منبع غذایی دیگه ای پیدا نمیکنی – توی پودینگ – نوشیدنی – میوه تازه و ژله و کیک و شیرینی که استفاده میشه هیچی … برای وگان های عزیز بل که منع از خوردن تخم مرغ هستن از چیا به عنوان جایگزین تامین کننده امگا3 مورد نیاز بدنشون استفاده میشه
همچنین عین تخم شربتی حالت موسیلاژداره اما این کجا و اون کجا ../
تازه دست به سیری قوی داره تا جایی که اگه به عنوان میانوعده و صبحانه خوردید احساس گرسنگی و ضعف رو از بین میبره
بازم از بسته های یک کیلویی بهتون پیشنهاد میکنیم البته بسته های کوچیک تر هم داریم که با نام چیابل معروفه و با پسته و ادویه طعم دهنده سالم و مجاز محشر شده