تناسب اندام و تغذیه, مقالات گروه بل

بزرگترین تولید کننده گرانولا | خرید گرانولا در تهران

گرانولا در ایران با توجه به قدمت کوتاهی که دارد. تنها در ابعاد کارگاهی و خانگی تا کنون در حال تولید میباشد. اما در ایران با توجه به اینکه تلاش ها در حال انجام است شرکت های کوچکی پا به عرصه گذاشته اند. و تبلیغات هر چند کوچک اما با ارزش این محصول را تا میتوانسته اند توسعه داده اند. تا عموم مردم ایران این محصول بالقوه و ارگانیک را بشناسند.

لذا توصیه میکنیم گرانولا را ارگانیک بشناسید. و از گرانولاهای صنعتی که بیشتر کپی برداری از نمونه های خانگی و کارگاهی شده است. که به جای شیرین کننده های طبیعی از شیرین کننده ها و نگهدارنده های مصنوعی و شیمیایی استفاده میکنند اجتناب کنید.

ذات گرانولا از ارگانیک بودن آن بر می آید.
نکته حائز اهمیت در خصوص گرانولا ها ماندگاری آن و روش های نگهداری آن میباشد:

در نمونه های تولیدی خانگی و کارگاهی میتوانید گرانولایتان را برای شش ماه در بیرون از یخچال نگهداری کنید. بستگی به این دارد که شما از ترکیب گرانولا چقدر در طول روز یا هفته استفاده میکنید. یک پیشنهاد ویژه این است که: اگر مصرف شما در هفته بیشتر از 100 گرم است. میتوانید ظرف گرانولایتان را داخل یخچال نگهداری کنید. اگر کمتر از 100 گرم گرانولا را در هفته مصرف میکنید. میتوانید آن را در فریزر نگهداری کنید تا جو دو سر پرک آن طعم تازگی خود را بیشتر حفظ کند. و طعم ماندگی نداشته باشد. البته گرانولا قابلیت این را دارد در خارج از یخچال، داخل کوله پشتی تان یا کابینت آشپزخانه تان نگهداری کنید.

بزرگترین تولید کننده گرانولا در ایران را میتوانید در شرکت دانه های ارگانیک بهراد در قالب بسته بندی ایمن و ارسال به سراسر کشور جستجو کنید.

در این راستا همکاران دیگری نیز هستند که در ایران مشغول فعالیت و رشد این محصول هستند. و با طعم ها واوزان و ترکیبات مختلفی آن را تولید میکنند. و به دست مصرف کننده می رسانند. که شامل :

چاربان / مدیاف/ فیت / نوند / مریچ / گرانولایف/ درین کام / میلز/ هلتی و . . .

این شرکت با فعالیت هوشمندانه و دانش بنیان بر اساس علوم روز دنیا و تغذیه سالم، جامعه ای عاری از انواع سرطان و ایمن توانسته است. سهم بزرگی از بازارهای مجازی و فروشگاهی استان های البرز و تهران را به خود معطوف کند. تا با اطمینان و رصدگیری کارکنان متخصص سازمان محصولی ارگانیک را عرضه کند.

گرانولا

یک سوال که بسیاری از دوستان و مشتریان عزیز از کارشناسان ما میپرسند این است که گرانولا با شیر سرد یا گرم سرو شود؟

در این خصوص تنها میزان کالری و انرژی مهم است. که شما در وعده یا میانوعده خود دریافت میکنید. اینکه گرانولا را با شیر سرد میل کنید. یا شیر گرم امری کاملا سلیقه است. اما چند نکته را به همراه دارد. از آنجایی که گرانولا بر پایه جو دو سر پرک خارجی تهیه و تولید میشود. اگر دوست داشته باشید جو دو سر پرک شما نرم باشد.

گرانولا را در شیر سرد بریزید. و بگذارید در یخچال یک الی دو ساعت بماند. اگر میخواهید این زمان کمتر باشد. و همان لحظه میل کنید. بهتر است با شیر گرم گرانولا را مخلوط کنید. و بگذارید در دمای محیط چند دقیقه بماند. تا جو و مغز ها در شیر به اصطلاح باز شود. و طعم ها با هم ترکیب شوند. هر چند گاهی افراد دوست دارند گرانولا را به تنهایی و مانند آجیل میل کنند. که این هم یک روش سرو گرانولا میباشد.

روش های دیگری نیز برای مصرف گرانولا وجود دارد. که به پیشنهاد مربیان ورزشی و متخصصان تغذیه ارائه میشود.

گرانولا با ماست

گرانولا را میتوانید قبل از خواب با ماست دلخواه تان لایه لایه در یک ظرف درب دار بریزید. و رویش را تکه های موز یا میوه ای چری قرار دهید. و روز بعد قبل از باشگاه یا محل کارتان میل کنید. حتی با خود به محل کار و باشگاه تان ببرید مطمئنا بسیار خوشتان می آید. چرا که در این روش مغز ها و جو دو سر پرک و عسل یا شیرین کننده آن در ماست باز شده. و کاملا مانند یک معجون آماده آن را دوست خواهید داشت.

گرانولا با ماست پروبیوتیک یا لاکتیویا کاله

اگر انتخاب تان یک ماست بالقوه و پروبیوتیک برای سلامت هر چه بیشتر سیستم گوارشتان و رفع یبوست باشد. به شما تبریک میگوییم بهترین انتخاب را کرده اید. چرا که علاوه بر وارد کردن حجم بالایی از فیبر به داخل بدن تان بلکه میکروب های پروبیوتیک به واسطه ماست پروبیوتیک و لاکتیویا کاله را وارد بدن و سیستم گوارش خود میکنید. تا برای همیشه با یبوست و سختی روده بزرگ و کوچک خداحافظی کنید.

گرانولا با ماست پروبیوتیک یک داروی ارگانیک و غیر شیمیایی برای درمان یبوست و گرفتگی های سیستم گوارشی.

در این نوع استفاده از این ترکیب بالقوه خواهشمندیم دوره درمان خود را کامل کنید.

گرانولا با ماست ایسلندی

برای آن دسته از دوست دارانی که گرانولا را به عنوان میانوعده یا همراه وعده اصلی قرار داده اند که میخواهند رژیم پروتئینی و باشگاهی و عضله سازی را انجام دهند. که از وی پروتئین های صنعتی دل خوشی ندارند. و با شک اینکه ممکن است برای بدن شان در سنین بالاتر عوارضی به همراه داشته باشد. پیشنهاد متخصصان تغذیه ما و سیستم رعایت ارگانیک خواری مجموعه بلگروپ ترکیب ماست پروتئینه ایسلندی و گرانولا است. که یک شگفتی برایتان به ارمغان می آورد. چرا که نه تنها فعالیت ورزشی خود را در کنار محصول ارگانیک دارید. بلکه سم زدایی و جایگزینی سلامت به جای عوارض های تغذیه ای و دارویی را نیز خواهید داشت.

طرز تهیه دسر گرانولا با ماست ایسلندی

تنها کافیست ماست ایسلندی را با لایه هایی از گرانولا در یک ظرف پر کنید و درب آن را ببندید. طی چند ساعت بعد ان را سرو کنید دیگر نگران میانوعده رژیمی و سالم خود نخواهید بود.

گرانولا

شرکت دانه های ارگانیک بهراد را با محصولات سلامت محور و ارگانیک بشناسید.

شرکت دانه های ارگانیک بهراد با گروه محصولات ارگانیکی که به مشتریان خود ارائه میدهد. سهم بسزایی از عرضه محصولات سلامت محور را در بازار ایران به خود اختصاص داده است.

گروه محصولات تولیدی و ارگانیک این شرکت به شرح ذیل است.

 • خانواده گرانولابل شامل چهار محصول ارگانیک :
 • گرانولا سوپرایز
 • گرانولا گرین
 • گرانولا فیتنس
 • گرانولا شکلات تلخ
 • گرانولابار رژیمی
 • کینوابل
 • چیابل
 • چیکن بل
 • آلوبخارا
 • پکیج های سلامت محور زیر نظر متخصصان تغذیه شرکت

 

گرانولابار چیست؟

گرانولابار رژیمی

در شرکت دانه های ارگانیک بهراد یک نوع گرانولابار وجود دارد. که میتواند نیاز میانوعده شما را در رژیم لاغری یا سلامت محوری تان را برطرف کند.

این گرانولابار یا جو دو سرپرک، انواع مغز های آجیلی بر پایه یک شیرین کننده و قوام دهنده ارگانیک تولید میشود. و کالری سنجی آن که بر روی محصول درج شده است به شما و مربی باشگاه و متخصص تغذیه تان کمک میکند. تا رژیم کالری سنجی را محاسبه نماید. و حتی در زمان پیش رژیم که به ان اصطلاحا رژیم سم زدایی نیز میگویند. کمک میکند تا بدن شما عاری از تجمع قند ها و چربی ها در بدن تان گردد میتوانید از این محصول برای میانوعده یا صبحانه تان استفاده نمایید.

خرید گرانولابار و هر یک از محصولات اینترنتی مجموعه بل گروپ

میتوانید از راه های تماس با ما و مشاوره رایگان بهره مند شوید. و یا میتوانید ثبت سفارش خود را در همین سایت انجام دهید تا درب منزل خود دریافت نمایید.

مشاوران تغذیه ای ما همه ساعته از طریق واتس آپ و اینستاگرام و لینکداین و همین سایت در خدمت شما بزرگواران هستند.

اگر گرانولا را درشهرتان میخواهید آن در اینترنت جستجو کنید.

گرانولا در اصفهان

گرانولایی که مستقیم مواد اولیه ان از گمرک وارد پایتخت میشود. و سریعا وارد خط تولید میشود تا به دست شما برسد. یک گرانولای قوی خواهد بود. چرا که اهمیت ماده اولیه آن از خود گرانولا بسیار بالاتر است. لذا برای تهیه گرانولایی که سفارشی و مخصوص خودتان است. در همین سایت ثبت سفارش نمایید. تا همان لحظه کارهای تولید و نقل و انتقال آن صورت پذیرد. و طی دو الی سه روز کاری درب منزل خود تحویل بگیرید.

گرانولا در شیراز

خرید اینترنتی گرانولا آن هم از سایت بلگروپ یک خرید با حس رضایت و موفقیت خواهد بود. چرا که از انتظار شما فراتر است. از ماده اولیه آن گرفته تا مغز های آن و تهیه و تولید به همراه مشاوره رایگان همکاران در تیم بلگروپ یک رویای سلامتی را به حقیقت تبدیل خواهید کرد.

گرانولا در تبریز

تنها کافیست تا برای خرید گرانولا از ما سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در تیم بلگروپ با شما تماس گرفته. و جزئیات پرداخت و زمان ارسال و تحویل را برایتان شفاف سازی نمایند. و این تمام خدمات ما نیست چرا که حس رضایت شما و کسب نظرات شما یکی از دغدغه های ما برای رسیدن به خواست عموم سلامت محوران کشور میباشد.

گرانولا

اخذ نمایندگی گرانولا

برای این مهم با ما در تماس باشید. میتوانید برای خرید و مشاوره گرانولا کیلویی و گرانولا عمده با مشاوران فروش و تغذیه ما در تماس باشید. تا بهترین و مقرون به صرفه ترین کالا را برایتان فراهم کنیم.

گرانولا در دیجیکالا

برای خرید این محصول در دیجیکالا پیشنهاد میکنیم. حتما جزئیات محصول را بدانید. و از ارگانیک بودن آن مطمئن باشید. بسیاری از گرانولا های تولید شده. در داخل کشور خانگی و کارگاهی میباشند. که ارگانیک بوده و از افزودنی و مواد نگهدارنده در انها استفاده نشده است. اگر نمونه گرانولا خارجی یافتید. حتما از اطلاعات روی محصول که درج شده است. مطلع شوید تا محصول سالم و ارگانیک را خریداری نمایید. چرا که قبلا هم عنوان کرده ایم ذات گرانولا بر روی ارگانیک بودن و بدون نگهدارنده بودن بنا شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *