تناسب اندام و تغذیه, سبک زندگی, مقالات گروه بل

برند برتر گرانولا | فندق در گرانولا و نوتلا

فندق

برای خرید بهترین برند گرانولا به دنبال تولید کننده ای بگردید که از ترکیبات مازاد شیرین کننده و نگهدارنده در محصول خود استفاده نکرده باشد. برای پیدا کردن اینچنین برندی میبایست از مواد اولیه این محصولات سالم تولید شده اطمینان داشته باشید. و همچنین اگر تاریخ انقضا محصول بالا باشد. و شرایط نگهداری خاصی نداشته باشد. یعنی اینکه ترکیبات شیمیایی در محصول خود به کار برده است. فندق در گرانولا

اگر چه بسیاری از تولید کنندگان به دنبال ارائه محصول مشتری پسندی هستند. اما باید مشتریان واقف باشند. به این امر که چه چیزی برایشان مفید تر است.

مثلا در اینجا گرانولایی که به شما معرفی میشود. پر از مواد اولیه ارگانیک و خارجی بوده و حتی از سموم دفع آفات کشاورزی نیز در دوز های بسیار پایینی مصرف شده است. عبور از استاندارد های سختگیرانه کانادا دلیل بر ادعای این حرف است. که مواد اولیه مجموعه بلگروپ از مواد وارداتی است. که نمونه آنها در ایران تولید نشده است.

بگذارید خیالتان را راحت کنیم. مواد اولیه وارداتی محصول گرانولا شامل موارد زیر است.
 • جو دو سر پرک خارجی – آلمانی
 • کینوا – آمریکای جنوبی
 • چیا – آمریکای جنوبی
 • تخم کتان – آمریکا
 • گاهی استفاده از گردو آمریکایی
 • مغزهایی که خواستگاه آن ایران است که میبایست مطمئن باشیم که از بار محصولات صادراتی استفاده میکنیم.

حال شما بگویید آیا میشود گرانولایی داشت که از مواد اولیه داخلی استفاده کرد. که از سموم کشاورزی و مواد نگهدارنده در آن استفاده نشده باشد. و اطمینان داشت که محصول کاملا ارگانیک خواهد بود.

در مقابل همیشه در گرانولا شکلات تلخ از فندق استفاده میشود. اینکه این فندق چقدر میتواند در طعم و خواص گرانولای شما موثر باشد. در اینجا به نکاتی در مورد فندق بوداده و تشدید طعم ان میپردازیم.

فندق

چرا فندق و بادام زمینی بو داده ماندگاری بالاتری دارند؟

فندق و بادام زميني از اقلام مهم آجيلي در ايران هستند. بطوريكه ايران پنجمين توليد كننده فندق در جهان مي باشد. علاوه بر مصرف مستقيم، از اين محصولات آجيلي در بسياري از صنايع غذايي نظير صنايع شكلات سازي، توليد انواع شيريني ها و غلات صبحانه اي استفاده مي شود. اين دو محصول حاوی 60- 45 درصد روغن هستند. كه حدود 80 درصد اين روغنها از اسيدهاي چرب غير اشباع تشكيل شده كه نسبت به اكسيداسيون حساسند.

انجام اكسيداسيون مي تو اند باعث ايجاد مزه و بوي نامطبوع در فندق و بادام زميني و محصولات تهيه شده از آنها در طي زمان نگهداري يا انبارداري گردد كه در مراحل پيشرفته خود اين مواد را فاقد كيفيت لازم براي تغذيه انسان مي كند. بنابراين مي تواند با زيان اقتصادي درخور توجهي هماشد.

اكسيداسيون همچنين ممكن است سبب كاهش ارزش تغذيه اي اين محصولات بشود. برشته كردن يا بو دادن، مهمترين روش فراوري فندق و بادام زميني مي باشد. عمل حرارت دادن در طي فرايند برشته كردن، منجر به تغييراتي در كربوهيدراتها، پروتئينها و چربيها مي شود. از واكنشهايي كه در جريان انجام اين فرايند صورت مي گيرد. مي توان به كارامل شدن قندها، دناتوره شدن پروتئينها، تجزيه اسيدهاي آمينه و ويتامينها و همچنين واكنش ميلارد (قهوه اي شدن غير آنزيمي ) اشاره كرد. اين واكنشهاي شيميايي قادرند سبب تغيير خواص كيفي نظير رنگ، بو، مزه، ارزش تغذيه اي و قدرت ماندگاري در محصول نهايي بشوند.

طبق نظرات کارشناسان و متخصصان صنعت غذا برشته کردن یک روش نگهداری از  نوع نگهداری فرایند شده است. که سبب کاهش ارزش تغذیه ای فندق و بادام زمینی به میزان چشمگیری نمی شود.

همچنین روش بو دادن یک آروما و مزه دهانی دلپذیری به همراه دارد. و کمتر کسی پیدا می شود که نسبت به این نوع مواد غذایی، علاقه مندی کمتری نشان بدهد.

به عنوان آجیل و یا حتی ماده غذایی موجودی آشپزخانه ، فندق و بادام بوداده ماندگاری عالی در شرایط دمایی محیط دارند. و میتوان این دو محصول فراوری شده را برای مدت های طولانی در آشپزخانه نگه داری کرد. بدون اینکه اثر طعمی به خصوصی از خودشان بروز دهند.

به دنبال دلایل علمی و بومی و بازاری اثر بو دادن فندق و بادام درختی ، تمام سعی ما براین است که مغزیجاتی نظیر همین فندق و بادام درختی در دو نوع خام و بوداده با کمترین تفاوت قیمت و تقاضا به بازار و مشتریان عرضه کنیم.

گرانولا شکلات تلخ و مغز فندق :

نکته بسیار حائز اهمیت در این نوع گرانولا استفاده از فندق در کنار طعم شکلات است که قبلا در نوتلا امتحان خود را پس داده است.

باید بگوییم که انتخاب فندق در این نوع گرانولا تنها از روی سلیقه ترکیب طعم شکلات با فندق میباشد البته سوای خواص آنها این نکته بیان میگردد. وگرنه طعم بی نظیر این ترکیب از گرانولا شگفتی همه را به دنبال خود کشانده است.

فندق

گرانولابار و فندق

در ترکیب گرانولا بار نیز وقتی فندق راداخل فر در کنار سایر مغز ها و جو دو سر پرک بو داده میشود هم عملیات تشدید طعم فندق را شاهد خواهیم بود هم عملیات خوشمزه تر کردن این ترکیب از گرانولابار که نظیر آنها را در سایر گرانولابار ها ندیده ایم .

ما مفتخریم به تولید گرانولاهایی بسیار شگفت انگیز و عالی

در ترکیب گرانولابار به خصوص به دنبال خورد و ریز کردن مغز فندق فرایند ایجاد طعم را تشدید تر میکنیم.

گرانولا و نوتلا

گرانولا را گاهی با شکلات نوتلایی ترکیب میکنند. و درست میکنند. برای تهیه این گرانولا فرایند سختی صورت نمیگیرد. پس از برشته کردن مغز های مورد نیاز در تولید گرانولا نوتلایی شکلات معروف نوتلا را به ترکیب تفت داده شده. یا برشته شده رمی افزایند و حالا شما یک گرانولای نوتلایی خواهید داشت.

نکته بسیار مهم این نوع گرانولا محدودیت تولید با توجه به استفاده منحصر به فرد شکلات نوتلایی است. چرا که این شکلات در ایران گران بوده و برای تولید کننده مقرون به صرفه نخواهد بود حتی برای آن دسته از دوستانی که گرانولا را در خانه درست میکند مقرون به صرفه نخواهد بود. که در حجم مصرف یک یا بیشتز از یک ماه از گرانولا یتان بخواهید از شکلات نوتلا در ترکیب تان استفاده بکنید. که طعم و مزه عالی نوتلا را بدهد لذا خواهشمندیم که خودتان شکلات با مغز فندق را در تهیه گرانولا شکلات تلخ  درست کنید.

 

جدول ارزش غذایی گرانولا و نوتلا
ارزش غذایی یک وعده (50 گرم) گرانولا و نوتلا
انرژی 208 کیلوکالری
فیبر 4.5 گرم
پروتئین 6.3 گرم
کربوهیدرات 32.7 گرم
بتاگلوکان 1.4 گرم
چربی 7 گرم

فندق

گرانولا شکلات تلخ بدون روغن و شکر

به شما قول میدهیم اگر در ترکیب گرانولایتان از روغن و شکر استفاده نکنید. حس سلامتی و نشاط را در حس و خال خود و در بدن خود تجربه خواهید کرد. سعی کنید در گرانولا شکلات تلخ از هیچ گونه روغن گیاهی و حیوانی استفاده نکنید. حتی از شکر نیز برای شیرین کردن گرانولایتان استفاده نکنید.

 

بهترین شیرین کننده های گرانولا

 • شیره خرما
 • شیره انگور
 • عسل
 • فروکتوز طبیعی
 • گلوکز مایع طبیعی

حال بیاید از خود بپرسید.

گرانولا شکلاتی با نوتلا برای چه کسانی بیشتر پیشنهاد میشود ؟

چه افرادی می‌توانند از گرانولای نوتلا و فندق مصرف کنند؟

 • کودکان
 • بزرگ‌سالان
 • حتی افراد سالمند
 • ورزشکاران
 • همچنین افرادی که به گلوتن حساسیت دارند می‌توانند این محصول را میل کنند.

چرا که  این گرانولا فاقد گلوتن است. ( گرانولا شکلات نوتلا ) و افراد را تا مدت طولانی تری به علت داشتن فیبر بالا  سیر نگه دارد.

گرانولا را در چه وعده هایی میتوانیم بخوریم ؟

محصول گرانولا نوتلا به همراه مغز فندق سرشار از انرژی است که می‌توانید در وعده های

 1. صبحانه
 2. میان وعده
 3. حتی به‌عنوان جایگزین در وعده شام

در این صورت اگر میخواهید طعم‌های جدیدی از گرانولاو نوتلا امتحان کنید  آن را با شیر،  انواع سالاد، ماست و طعم‌های مختلف بستنی می‌توانید ترکیب کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

گرانولا

خرید گرانولا شکلات تلخ فندقی در بلگروپ

برای خرید این محصول خوشمزه و پر انرژی میتوانید در همین سایت ثبت سفارش آنلاین داشته باشید. تا در کمترین زمان ممکن درب منزل خود در هر مجای این کشور هستید تحویل بگیرید. تنها از شما دوستان خواهشمندیم موارد استفاده و طرز مصرف را که بر روی لیبل محصول درج شده است با دقت بخوانید. و با نمونه سایر همکاران ما در بازار مقایسه بفرمایید. چرا که این محصول کاملا تخصصی و با پیشنهاد متخصصان تغذیه ، متخصصان اعصاب و روان ومربیان ورزشی تهیه وتولید نموده ایم.

برند برتر گرانولا

برند های زیادی در بازار خرده و عمده فروش وجود دارد. اما بهترین برندها نیز به دنبال کیفیت و فروش هر چه بیشتر محصول خود هستند. حال آنکه برندbell یک برند دانش بنیان بر پایه تخصصی ترین تیم تولید شناخته شده است و توانسته است محصول خود را در سطح شهر کرج و تهران در ابعاد باشگاهی و تغذیه ای عرضه کننده باشد. این برند بیش از 5 سال است در حال تحقیقو توسعه محصول و بازار فعل بوده است و هم اکنون به محصولی بالقوه دست یافته است که نظیر آن را در بازار ایران نمیبینید. پیشنهاد میکنیم نمونه محصولات خارجی و گرانولای bell را امتحان بفرمایید تا متوجه تغییرات محتوایی این نمونه گرانولا در بازار در مقابل مشابه انها بشوید.

این برند چهار گرانولای معروف خود را با نام خانواده گرانولابل و تعدادی گرانولابار ارگانیک و رژیمی را در بازار سلامت محوری و ورزشی عرضه داشته تا مشتریان عزیز از فضایی که همیشگی پیگیری و نگرانی رضایت مشتریان را دارد بهره ببرند.

اطمینان از خرید گرانولا مجموعه بلگروپ

این محصول را با مزیت هایش مقایسه کنید : پر محتوایی و سیر کننده قوی و پروتئینه، ارسال رایگان ، امکان مرجوعی محصول ، کسب رضایت صد در صدی مشتری در همه ابعاد ، غیر قابل رقابت با همکاران خود در همین عرصه تولید و تقاضا و … لذا به شما اطمینان میدهیم که میتوانید در همین سایت سفارش خود را ثبت نمایید و مابقی کار را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *